کد مطلب: 97293
 
گازرسانی به شهر بهاباد یزد
 
مدیرعامل شرکت ملی گاز مجموع هزینه‌های گازرسانی شامل احداث خطوط لوله انتقال گاز و شبکه شهری را ۱۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
مدیرعامل شرکت ملی گاز مجموع هزینه‌های گازرسانی شامل احداث خطوط لوله انتقال گاز و شبکه شهری را ۱۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار شانا، حمیدرضا عراقی در آیین بهره‎برداری رسمی از گازرسانی به شهر بهاباد در استان یزد به خبرنگاران گفت: پروژه گازرسانی به بهاباد به عنوان آخرین پروژه گازرسانی در استان یزد با موفقیت پایان یافت و با آغاز فعالیت آن امروز ۱۰۰ درصد مردم استان یزد و سرانجام شهر بهاباد از نعمت گاز طبیعی بهره مند می‌شوند.

وی افزود: به صورت همزمان امروز ۲۵ روستا در شهرهای مختلف استان یزد گازرسانی می‌شوند و مجموعه این کار ۸۰ کیلومتر خط انتقال گاز بوده که از بافت تا بهاباد ادامه یافته است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران درباره هزینه اجرای طرح اظهار کرد: بخشی از هزینه اجرای طرح برای بخش خصوصی بخشی نیز بر عهده صنایع استان یزد قرار داشته و مقدار زیادی از هزینه این پروژه بر حسب وظیفه برای شرکت ملی گاز ایران بوده است.

معاون وزیر نفت در امور گاز تصریح کرد: مردم شهر بهاباد همزمان با بهره‌برداری رسمی از شبکه ملی گاز بهاباد، از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند و می‌توانند زمستان امسال را بدون دغدغه سپری کنند.

عراقی گفت: حدود ۶۵ میلیارد تومان هزینه خط انتقال و حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه شبکه شهری و حدود ۲۰ میلیارد تومان برای ۲۵ روستا هزینه شده که در مجموع ۱۱۰ میلیارد تومان هزینه داشته است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵