کد مطلب: 89526
 
بازگشت نفت تهران به وزارت نفت
 
عضو کمیته انتقال باشگاه نفت می‌گوید به احتمال زیاد این باشگاه از شرکت بهنام پیشروی کیش پس گرفته می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
عضو کمیته انتقال باشگاه نفت می‌گوید به احتمال زیاد این باشگاه از شرکت بهنام پیشروی کیش پس گرفته می‌شود.


به‌ گزارش ‌ایسنا، باشگاه نفت تهران در فاصله سه روز مانده به آغاز لیگ برتر هنوز شرایط خوبی از لحاظ مالی ندارد و در وضعیت بلاتکلیفی مانده است.

بیژن تاجیک از اعضای کمیته‌ انتقال باشگاه نفت در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که امروز (دوشنبه) جلسه فوق‌العاده مجمع هیات امنا و کمیته‌ انتقال باشگاه نفت برگزار می‌شود تا درباره آینده این باشگاه تصمیم گیری شود، اظهار کرد: در جلسه امروز درباره شرایط کلی باشگاه نفت تهران تصمیم‌گیری می‌کنیم. احتمال این موضوع زیاد است که باشگاه را از شرکت بهنام پیشرو پس بگیریم. آنها تا زمان جلسه فرصت دارند تا مدارک خودشان را درباره پرداخت بدهی‌های بازیکنان و بدهی‌های مالیاتی به ما ارائه دهند، در غیر این صورت ما نمی‌توانیم همین طور نگاه کنیم که بهنام پیشرو تیم را از هم بپاشد.

او در پاسخ به این سوال که آیا شرکت‌های دیگری برای واگذاری باشگاه نفت به آنها وجود دارد؟ گفت‌: بله. چند شرکت وجود دارد که مدت‌ها است تقاضانامه خودشان را به ما تحویل داده‌اند و در صورتی که بهنام پیشرو نتواند خواسته‌های ما را بر آورده کند باشگاه نفت به آنها واگذار می‌شود.

این‌ در حالی است که حسین آل اسحاق درباره وضعیت باشگاه نفت در مالکیت بهنام پیشروی کیش، اظهار کرد: هفته‌ گذشته شرکت بهنام پیشروی کیش به دارایی و شرکت نفت نامه‌ای زد که همه بدهی‌ها را اعم از مالیاتی و بدهی بازیکنان پرداخت می‌کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵