کد مطلب: 46595
 
اعلام اسامي مصدومان حادثه پالايشگاه شازند
 
پس از گذشت سه روز از وقوع حادثه کار در پالایشگاه امام خمینی شازند که به مسمومیت کارگران انجامید، سرانجام اسامی مصدومین این حادثه اعلام شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۲
پس از گذشت سه روز از وقوع حادثه کار در پالایشگاه امام خمینی شازند که به مسمومیت کارگران انجامید، سرانجام اسامی مصدومین این حادثه اعلام شد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح دوشنبه ۷ اردیبهشت، بر اثر نشت گاز در واحد آب ترش پالایشگاه امام خمینی شازند اراک ۷ کارگر به بیمارستان امیرالمومنین منتقل شدند که دو تن از این کارگران ساعاتی بعد به صورت سرپایی مداوا شدند اما ۵ کارگر دیگر روز دوشنبه را در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان سپری کردند.

در حال حاضر محمود مولایی، حسن ابراهیمی و علیرضا دهقانی در بخش آی سی یو این بیمارستان بستری‌اند و حسن شریفی نیز در بخش عمومی به سر می‌برد. همچنین کارگری به نام مروجی با رضایت شخصی از بیمارستان مرخص شده است.

ایلنا روز گذشته در گزارشی از وجود ابهام در مورد چگونگی مسمومیت کارگران پالایشگاه شازند خبر داده بود.

خبرگزاری کار همچنین در روز حادثه با اشاره به یک رویه غیر اصولی در اطلاع‌رسانی حوادث کار، از منتشر نشدن اسامی کارگران در حوادث کار انتقاد کرده بود.

در این گزارش آمده بود «در اغلب اخبار مربوط به حوادث کار هویت مصدومان گزارش نمی‌شود و به این ترتیب با حدف یکی از مهمترین ارکان انتشار اخبار مربوط به فجایع انسانی، از شدت خبر کاسته می‌شود.»
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵