داخلی باشما خبر
۱
 
کد مطلب: 95780
 
چرا دارایی های نجومی ثامن الحجج را نفروختند؟
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹
بعد از دوسال توقیف و غارت سپرده های سپرده گذاران سیاه بخت هردم از این باغ خبری می رسد که ما داریم براتون کار می کنیم، آسوده خیال باشید !
این هم از بازیهای جدید بانک مرکزی، هیأت تسویه و بانک پارسیان برای اطاله بیشتر و وقت خریدن و کشیدن رس پول سپرده گذاران نگون بخت است !
بیچاره ملتی که برای مدت 12 سال به تابلوی های موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج(ع)، تحت نظارت بانک مرکزی بر سر درب 550 شعبه در کلیه مراکز استان و شهرهای بزرگ و کوچک سراسر کشور اعتماد کردند و اندک سرمایه یا کل زندگیشان را برای گرفتن چندر غاز سود و حیات و بقاء در ام القرای جهان اسلام به این موسسه که لقب هشتمین امام و پیشوای شیعیان جهان را به یدک می کشد، سپردند!
همه ما می دانیم که موسسه مذکور با داشتن اموال غیر منقول نجومی نظیر املاک تجاری، اداری، مسکونی، هتل، زمین های مرغوب و اموال غیر منقول بالغ بر 6 هزار میلیارد تومان دارایی دارد که با توقیف آنها، قرار بود از سال گذشته بفروش برسد. لیکن هیچ گونه اطلاع رسانی و شفافیتی در این زمینه تاکنون بعمل نیامده است.
همچنین دستگاه قضایی به مالباختگان اجازه شکایت از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره موسسه ثامن را نداده است! انتظار است هیئت تسویه و دستگاه قضا بعنوان مدعی العموم ضمن دفاع همه جانبه از حقوق مالباختگان کلیه خسارات وارده به سپرده گذاران منجمله بازگرداندن اصل سپرده و پرداخت سود 30 درصدی سالانه به همراه ضرر و زیانهای وارده و خسارات تأخیر تأدیه بر اساس نرخ تورم را محاسبه و سریعا به طلبکاران موسسه پرداخت نماید.
(جمعی از سپرده گذاران مفلوک و مقروض موسسه ثامن الحجج)
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۶:۲۱:۱۸
آقا شما را به هر چه و هر که میپرستید اینقدر با اعصاب نداشته مردم بازی نکنید و زودتر تکلیف سپرده گذاران ثامن الائمه را مشخص کنید. کافر که گیر نیاورده اید که بخواهید داخل پرس قرارش دهید تا مسلمان شود. اکثر کسانی که داخل این موسسه سپرده گذاری کردند به خاطر اسم مقدسش حتی یک درصد هم فکر کلاه برداری نمیکردند. نزدیک 6ماه است که نه زندگی داریم و نه اعصاب. آقایان هم که انگاری ما متجاوزان صهیون هستیم که میبایست متوسل به ارباب و کدخدا بشویم. تاکنون چنین مال مردم خوری در هیچ جایی از دنیا دیده نشده است.
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵