داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 88346
 
سوال از وزرای کشاورزی و نیرو
 
مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته آینده خود ضمن اینکه میزبان وزرای جهاد کشاورزی و نیرو برای پاسخ به سوال دو نماینده است، 9 لایحه و یک طرح را هم مورد بررسی قرار می‌دهد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته آینده خود ضمن اینکه میزبان وزرای جهاد کشاورزی و نیرو برای پاسخ به سوال دو نماینده است، 9 لایحه و یک طرح را هم مورد بررسی قرار می‌دهد.


به گزارش ایسنا، سوال کمال‌الدین شهریاری نماینده دشتی و تنگستان از وزیر جهاد کشاورزی و همچنین سوال محمد حسنی‌نژاد نماینده مرند و جلفا از وزیر نیرو در هفته آینده در دستور کار مجلس قرار دارد.

همچنین گزارش کمیسیون انرژی در مورد بحران اخیر بروز ریزگردها، قطعی آب،‌ برق و مخابرات در استان خوزستان و همچنین گزارش این کمیسیون مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی طی جلسات علنی هفته آینده مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نمایندگان مجلس همچنین رسیدگی به لایحه یک فوریتی اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، عشایری و مرزی، لایحه موافقتنامه پاریس،‌ لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان، لایحه اصلاح تبصره ماده 86 اصلاحی قانون مالیات‌های مستقیم را در دستور کار بررسی دارند.

براساس این گزارش لوایح مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی، عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در مجمع مقامات مالیاتی کشورهای اسلامی، موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری، موافقتنامه همکاری در زمینه پیشگیری و واکنش به شرایط اضطراری در دریای خزر و لایحه اصلاح ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی و همچنین طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران در جلسات علنی هفته آینده مجلس بررسی خواهد شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵