داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 108543
 
قیمت بلیت اتوبوس ویژه اربعین
 
رئیس هیات مدیره کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافری گفت: کف و سقف قیمت بلیت اتوبوس ویژه اربعین از تهران به مقصد مهران بین 70 تا 150 هزار تومان مصوب شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶
رئیس هیات مدیره کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافری گفت: کف و سقف قیمت بلیت اتوبوس ویژه اربعین از تهران به مقصد مهران بین 70 تا 150 هزار تومان مصوب شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، رضا مومنی در نشست خبری اعلام جزئیات تمهیدات ستاد اربعین حسینی با بیان اینکه قیمت بلیت رفت اتوبوس‌ها به مقصد مرزهای منتهی به عراق در ایام اربعین با احتساب قیمت رفت و برگشت حساب می‌شود، گفت: سقف بلیت اتوبوس برای ایام اربعین برای مرز مهران بین 70 تا 150 هزار تومان نسبت به لِوِل بندی اتوبوس‌ها است.

وی افزود: 15 هزار اتوبوس در ناوگان فعال هستند که تمام ناوگان اتوبوسی برای جابجایی زائران اربعین در حالت آماده‌باش قرار دارند.

رئیس هیات مدیره کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل مسافری کشور ادامه داد: در حال حاضر قیمت بلیت اتوبوس ویژه مسیر تهران – مهران 46 هزار تومان، قیمت بلیت اتوبوس وی‌آی‌پی 25 نفره 76 هزار تومان و قیمت بلیت اتوبوس 32 نفره 64 هزار تومان است که در ایام اربعین تمام این بلیت‌ها با احتساب مسیر رفت و برگشت حساب می‌شود.

همچنین در ادامه احمدرضا عامری رئیس هیات مدیره اتحادیه شرکت‌های تعاونی کشور درباره افزایش قیمت بلیت اتوبوس گفت: در سال گذشته هیچ افزایش قیمتی در بخش بلیت اتوبوس نداشتیم و امسال هم در ایام اربعین به دلیل اینکه اتوبوس ها معمولاً یک سر خالی برمی‌گردند قیمت بلیت برگشت هم در مسیر رفت احتساب می‌شود.

عامری با بیان اینکه همه چیز در کشور در شرایط حال حاضر به صورت هفتگی افزایش قیمت پیدا می‌کند اما ما توانستیم قیمت بلیت اتوبوس را کنترل کنیم، گفت: لاستیک 3 میلیون تومانی امروز به 17 میلیون تومان افزایش قیمت رسیده است و قیمت یک دستگاه اتوبوس از 800 میلیون تومان به یک میلیارد و 670 میلیون تومان رسیده و این افزایش قیمت طبیعی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر 15 هزار اتوبوس در ناوگان مسافری فعال هستند که در ایام اربعین از تمام این ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: 46 هزار تاکسی سواری و 45 هزار مینی‌بوس هم در ناوگان جاده‌ای نیاز سفر به سایر اقصی نقاط کشور در ایام اربعین را پوشش می‌دهند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵