۱
 
کد مطلب: 97319
 
نامه زنگنه به صادق آبادی
 
وزیر نفت در نامه‌ای به معاون خود در امور پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی دستور بررسی علت جابه‌جایی مدیران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مناطق را صادر کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶
وزیر نفت در نامه‌ای به معاون خود در امور پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی دستور بررسی علت جابه‌جایی مدیران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مناطق را صادر کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، بیژن زنگنه در نامه ای به علیرضا صادق آبادی با تاکید بر این‌که برکناری تعدادی از مدیران استانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به دلیل ضعف در همکاری با عوامل توزیع و حمل فرآورده اقدامی اصولی، منطقی و قابل دفاع است، نوشت:

از آنجایی که اینجانب در طول خدمتم همواره موفقیت‌ها را از آن همکاران خود می دانم لذا بر پایه همین اصل در صورتی که همکاران مان به علت مذکور برکنار شده اند با اغماض در سمت های خود ابقا شوند.

وزیر نفت همچنین در نامه خود بر ادامه ارائه و ارتقای کیفیت خدمات مطلوب به مردم از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران که رضایت‌مندی مردم را فراهم کند، تاکید کرد. 

در پی نامه وزیر نفت به معاون خود در امور پالایش و پخش، علیرضا صادق آبادی در نامه‌ای به مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی دستور بررسی دلیل برکناری تعدادی از مدیران را صادر کرد.

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، علیرضا صادق آبادی در نامه ای به سید محمدرضا موسوی خواه مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد:

«در صورتی که دلیل برکناری تعدادی از مدیران مناطق پخش، صرفا ناتوانی در تعامل صحیح با عوامل توزیع و حمل سوخت و همچنین ضعف در اجرای برنامه های شرکت ملی پخش که از وظایف اصلی و ذاتی هر مدیری است، اغماض و گزارش آن را به اینجانب ارائه نمائید.

به گزارش شانا پیش از این وزیر نفت در نامه‌ای به معاون خود در امور پالایش و پخش دستور بررسی دلیل جابجایی مدیران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مناطق را خواستار شده بود.»

Share/Save/Bookmark


علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۹-۲۹ ۰۸:۰۲:۲۸
این دستور صادق آبادی یعنی سیاسی کاری .. کل مدیران برکنار شده باید برگردند و طرح برند متوقف بشه
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵