داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 11402
 
لایحه بودجه ۹۲ به مرحله چاپ رسید
 
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه لایحه بودجه ۹۲ کل کشور به مرحله چاپ در دولت رسیده است، گفت: فردا معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در صحن مجلس در این باره سخن خواهد گفت.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۰
به گزارش فارس، عباس فلاح باباجان با اشاره به آخرین اخبار درباره ارائه لایحه بودجه سال ۹۲ کل کشور، اظهار داشت: کار بررسی لایحه بودجه ۹۲ در دولت نهایی شده و به مرحله چاپ رسیده است.

وی ادامه داد: لطف الله فروزنده معاون پارلمانی رئیس جمهور فردا یکشنبه با حضور در جلسه علنی مجلس جزئیات بیش‌تر درباره لایحه بودجه سال ۹۲ را ارائه خواهد کرد.

فلاح گفت: چاپ لایحه بودجه نباید زمان زیادی ببرد و در مدت زمان محدودی این کار باید انجام شده و در اختیار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

طبق ماده ۱۸۶ آیین نامه داخلی مجلس، دولت موظف است تا لایحه‌ بودجه هر سال را حداکثر تا ۱۵ آذر ماه سال قبل از آن به مجلس ارائه کند.

بر همین اساس دولت تاکنون ۷۳ روز در تقدیم لایحه بودجه سال ۹۲ کل کشور تأخیر داشته است و در صورت تداوم تأخیر نیازمند بودجه چند دوازدهمی خواهد بود.

یادآور می‌شود، پیش از این نیز علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفته بود که دولت هنگام ارائه لایحه بودجه ۹۲ کل کشور، بودجه چند دوازدهمی را هم ارائه کند.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵