داخلی باشما خبر
 
کد مطلب: 105535
 
نمی توان با یک امضا همه چیز را نابود کرد
 
بخشنامه چندین ماده و تبصره ای جناب وزیر نفت در حقیقت آخرین تیر زهرآلودی بود که از جانب حضرتشان بر پیکره صنعتی وارد شد که از دیرباز آوازه شکوه و اقتدارش در همه جای ایران و جهان طنین انداز بود.صنعتی که با تکیه بر سرمایه بیکران و ارزشمند نفت در دنیا مایه فخر و مباهات و موجب قدرت نمایی ایران بود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸
بخشنامه چندین ماده و تبصره ای جناب وزیر نفت در حقیقت آخرین تیر زهرآلودی بود که از جانب حضرتشان بر پیکره صنعتی وارد شد که از دیرباز آوازه شکوه و اقتدارش در همه جای ایران و جهان طنین انداز بود.صنعتی که با تکیه بر سرمایه بیکران و ارزشمند نفت در دنیا مایه فخر و مباهات و موجب قدرت نمایی ایران بود.
اینکه جناب وزیر را چه بر سرآمده که اینچنین بی محابا قدم و قلم بر نابودی صنعتی گماشته که خود بیش از هر کسی سکاندار آن بوده و از نزدیک نظاره گر زحمات و خدمات شبانه روزی کارکنان سخت کوشش در جای جای این خاک کهنسال از سکوهای نفتی تا نقاط صفر مرزی بوده است جای سوال و تامل بسیار دارد. هیچ دشمن خارجی چنین جسورانه به نابودی سرمایه های این سرزمین برنخاسته که وزیر دانا و پیشکسوت ما گام در راه نادیده گرفتن سالیان متمادی خون جگر خوردن و موی سپید کردن زحمتکشان نفت قدم نهاده است.
اما چرا؟!
مگر نه اینکه بلند قامتان صنعت نفت در سرمای استخوان سوز و گرمای جگر سوز زمستان و تابستان در دریا و خشکی و آسمان سالهاست شب و روز یکی‌ کرده اند تا با تولید و توزیع مناسب و با کیفیت سوخت نگذارند خانه ای از سرما و کارخانه ای از تولید سرد شود و باز بماند؟ مگر نه اینکه چرخ اقتصاد این کشور را زحمتکشان پرتلاش و کم توقع نفت چرخانده اند؟ پس چرا برخورداری از حداقل امکاناتی چون مهمانسرا و تجهیزات ورزشی و رفاهی و حداقل شرایط مناسب کاری را برایشان زیاد دیده اید جناب وزیر؟!
جای تاسف است که فراموش کرده اید شما میراث دار بزرگانی چون دکتر اقبال هستید که هر لحظه حضورش در این صنعت برداشتن گامی مثبت و افزودن امکانی جدید به این صنعت ارزشمند بود پس چرا فکر میکنید حذف امکانات و محدودیتهای عجیب و غریب نشانه افتخار و هنرمندی یک مسئول عالی رتبه است؟! هزینه های کلان وزحماتی که برای ساخت مهمانسراها در سراسر کشور شده تا محلی آبرومند برای‌کارکنان فراهم شود چرا باید در یک چشم به هم زدن و با یک امضا نابود شود؟!
زحمات سی چهل ساله کارکنان که قدردانیش در پاداش بازنشستگی آنان تاحدی نهفته بود با حذف و خط خوردن های شما نادیده گرفته شد اما آنان همچنان مردانه میکوشند و دست از تلاش نمیکشند.
اینها نشانه افتخار و مدیریت اثربخش نیست نماد سوء‌مدیریتی است که از هرکسی جز شما انتظارش را داشتیم!
صنعت نفت در طول تاریخ چند صد ساله خود چنین دورانی را تجربه نکرد که در طول ۸ سال مدیریت شما به خود دید!
کاش فراموش نکنید که قاضی عادلی به نام‌تاریخ هم هست که تک تک امضاها و دستورات خوب و بد شما را در خود نهفته خواهد داشت و روزی در معرض قضاوت مردم خواهد گذاشت و آن روز تا ابد تاریخ از شما یاد خواهد کرد... خوب یا بدش را خودتان بهتر میدانید...
کاش نام نیکی از خود در تاریخ باقی بگذارید... 

جمعی از دلسوختگان صنعت نفت
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵