۲
 
کد مطلب: 7305
 
چرا هلدینگ پتروشیمی تعیین تکلیف نمی شود؟
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۳۴
باعرض سلام و ادب

متاسفانه چندسالی است که هروز بحث از خصوصی سازی هلدینگ خلیج فارس است. دائم مسئولین اعلام می کنند که به زودی این هلدینگ خصوصی می شود. این امر درحالی است که چندسالی دائم خبرهای متناقض در مورد شرکت های هلدینگی و غیرهلدینگی منتشر می شد. ظاهرا اخیرا نیز نماینده وزارت اقتصاد در مجمع عمومی این شرکت حضور پیدا نکرده و تعمدا این امر مهم را به تاخیر انداخته است. تقاضا دارم از مسولین مربوطه علت این تاخیر و نتیجه نهائی را جویا شوید. واقعا چرا با سرمایه های ملی این چنین بازی می شود؟ سرگردانی و بلاتکلیفی تا کی؟
Share/Save/Bookmark


کارمند پتروشیمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۰۲ ۱۵:۴۱:۰۵
با سلام ما کارمندان پتروشیمی از رئیس جمهور محترم و مجلس می خواهیم که جلوی خصوصی سازی پتروشیمی و به تاراج رفتن و نابود شدن این صنعت ملی را بگیرند
 
عبدالله حیدری
United States
۱۳۹۳-۰۸-۲۴ ۰۰:۵۸:۵۴
با سلام خدمت شما دوست و همکار گرامی
خواهش میکنم بر احساسات خود غلبه کنید و احساس در خطر افتادن امنیت شغلی خود را مساوی تاراج سرمایه های ملی نداند . بقول جناب مهندس زنگنه اگر رقابت در صنعت پتروشیمی ایجاد نشود ، این صنعت هم مانند پیکان دچار روزی میشود که رفتنش را جشن بگیریم . خصوصی سازی به معنای واقعی یعنی حفظ سرمایه های ملی . خصوصی سازی باید در اولویت باشد البته با تمام ضوابط و شرایط و به معنای واقعی کلمه .
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵