کد مطلب: 66617
 
ابراهیمی سرپرست جدید نفت
 
با پایان دوره مدیریت منصور قنبرزاده، احمد ابراهیمی، مدیر اجرایی باشگاه به عنوان سرپرست جدید باشگاه نفت تهران انتخاب و معرفی شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۹
با پایان دوره مدیریت منصور قنبرزاده، احمد ابراهیمی، مدیر اجرایی باشگاه به عنوان سرپرست جدید باشگاه نفت تهران انتخاب و معرفی شد.

به گزارش خبرنگار شانا، منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت تهران همزمان با بازی تیمش در روز آخر لیگ برتر (٢٤ اردیبهشت ماه) مقابل سایپا دوران مدیریتش در این تیم به پایان رسید.

قنبرزاده با تایید این خبر درباره دلیل تغییر در کادر مدیریتی باشگاه نفت تهران گفت: پیش از هر موضوعی جا دارد از اعضای هیئت موسس و امنا، کادر مدیریتی و سرپرستی کادرفنی، پزشکی و پشتیبانی تیم و دیگر عوامل باشگاه تشکر و قدردانی کنم. افتخار می‌کنم در کنار این عزیزان بودم که با گذشت، صبر و اخلاق مداری با وجود همه کمبودها و کاستیها در فصل جاری درس معرفت و جوانمردی به جامعه ورزش و بویژه فوتبال کشور دادند.

وی تصریح کرد: با توجه به حدود یک دهه مسئولیت مدیریت باشگاه پیش از آغاز فصل اصرار داشتم فردی جدید و با انگیزه‌ای مسئولیت مدیریت باشگاه را بپذیرد که هیئت امنای محترم با توجه به حضور تیم در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا و شرایط ویژه تیم از من خواستند در این فصل هم به مجموعه کمک کنم و همین موضوع سبب شد تا من این تصمیم را تا پایان فصل ١٣٩٤-١٣٩٥ موکول کنم.

مدیرعامل پیشین باشگاه نفت تهران درباره مطالبات بازیکنان نفت و این که چه سرنوشتی دارند، گفت: در واقع سوت پایان آخرین دیدار نفت در لیگ پانزدهم به نوعی سوت پایان مسئولیت من به عنوان مدیر عامل باشگاه با عنایت به انقضای مدت مدیریتم است.

وی ادامه داد: اگر چه به ظاهر قدردانی بر آن شده ناخواسته پایان مدت مسئولیتم مصادف با واگذاری و فروش باشگاه باشد، اما پیش از پایان ماموریتم همه وظایف مربوط به روند واگذاری از جمله انجام حسابرسی و استخراج مطالبات همه عوامل باشگاه واعضای تیم با تایید مدیر مالی و بازرس قانونی باشگاه در اختیار آنها قرار گرفته تا به صورت شفاف مطالبات عوامل تیم برای پرداخت در واگذاری مشخص و حق و حقوق کسی ضایع نشود.

قنبرزاده گفت: البته من به مسئولان باشگاه قول داده‌ام اگر چه دیگر مسولیت حقوقی در باشگاه ندارم اما با همه وجود برای انجام مراحل واگذاری و پرداخت مطالبات عوامل تیم تا وصول کامل در کنارشان باشم و کمک کنم.

سید عماد حسینی، رئیس هیئت امنای موسسه فرهنگی ورزشی نفت تهران در حکمی ضمن قدردانی از زحمات منصور قنبرزاده به دلیل حدود یک دهه فعالیت در باشگاه نفت که منشا تحول و موفقیت این باشگاه و حتی حضور در میان هشت تیم برتر آسیا بود، احمد ابراهیمی، مدیر اجرایی باشگاه نفت تهران را به عنوان سرپرست جدید موسسه فرهنگی،ورزشی نفت تهران منصوب کرد.

شایان ذکر است قنبرزاده کاندید ریاست سازمان لیگ است و یکی از دلایل جدایی وی همین موضوع بوده از این رو با توجه به نظر مثبت ریاست جدید فدراسیون فوتبال و نیز وزارت ورزش، احتمال می رود وی طی چند روز آینده در این پست فعالیت خود را آغاز کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵