داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 109323
 
برخورد قاطع با متخلفان صنفی و تولیدی در البرز
 
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت البرز عنوان کرد: گرانفروشی، احتکار، عدم عرضه و درج نکردن قیمت از سوی بازرسان این سازمان پیگیری قانونی می شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
رامین ربیعی روز دوشنبه در حاشیه جلسه پایش و رصد بازار در اداره کل صنعت، معدن و تجارت البرز در گفت وگو با ایرنا گفت: روزانه وضعیت بازار را رصد کرده، آمار دقیق را به مبادی ذیربط ارسال می کنیم، برهمین اساس هم‌اکنون شرایط بازار عادی بوده و کمبود هیچگونه کالایی در استان مشاهده نمی‌شود.

بر مبنای گزارش‌های رسیده، ذخائر استراتژیک کشور و استان در حوزه کالاهای اساسی در شرایط بسیار مطلوبی به سرمی برد و موجودی انبارها نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی ضمن تکریم جایگاه تاریخی اصناف در تعامل با مردم اظهار داشت: انتظار ما از اصناف این است مانند گذشته نقش مثبت خود را در راستای تعامل سازنده ایفاء نمایند.

ربیعی در خصوص مصوبات جدید ستاد تنظیم بازار گفت: بررسی هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات از دستور کار ستاد تنظیم بازار خارج شده، بر همین مبنا اعلام می کنیم، افزایش نرخ کالا و خدمات در هر بخشی به خصوص دولتی ممنوع است.

تخلفاتی مانند گرانفروشی، احتکار، عدم عرضه و درج نکردن قیمت در گشت‌های ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت و بازرسی اصناف به دقت رصد شده و با متخلفان برخورد قاطع مطابق با قانون صورت می گیرد.

وی ضمن تقدیر ازهم افزایی سازنده دیگر دستگاه‌ها خاطرنشان کرد: با همکاری سازنده تعزیرات حکومتی، شعب ویژه خارج از نوبت به تخلفات صنفی و تولیدی رسیدگی می کند.

افرادی که بر اساس منافع شخصی خود در حق مردم اجحاف می کنند، شاهد برخورد صریح و قاطعانه قانون خواهند بود.

مردم هرگونه مشکلی در خصوص گرانفروشی دارند با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵