کد مطلب: 65536
 
ارائه خدمات مطلوب به کارکنان نفت
 
وظیفه هر سازمانی ارائه خدمات مناسب به کارکنان است و نخستین گام در دانش مدیریت، توجه به حفظ و خدمات دهی به منابع انسانی در سازمان است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰
وظیفه هر سازمانی ارائه خدمات مناسب به کارکنان است و نخستین گام در دانش مدیریت، توجه به حفظ و خدمات دهی به منابع انسانی در سازمان است.

جعفر مدنی زادگان در گفتگو با خبرنگار شانا در حاشیه نخستین جلسه امسال هیئت مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت که با محوریت بهینه سازی منابع انسانی و گسترش ارائه خدمات در مناطق عملیاتی برگزار شد با بیان این که وظیفه هر سازمانی ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی به کارکنان است، اظهارکرد: نخستین گام در دانش مدیریت، توجه به حفظ و خدمات دهی به منابع انسانی در هر نهاد و سازمانی است.

وی افزود: توجه به سند راهبردی و اولویتهای سازمان، خدمت رسانی و خدمات دهی به کارکنان صنعت نفت در بخش بهداشت و درمان به نحوی که سبب چابک سازی و کمک به بهینه کردن امور محوله و ایجاد فضایی مناسب برای خدمت و بهره وری شود از مهمترین محورهای فعالیت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت است.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران بهینه سازی منابع انسانی و گسترش ارائه خدمات در مناطق عملیاتی را از دیگر اولویتهای امسال سازمان دانست.

مدنی زادگان با اشاره به فعالیتهای پارسال سازمان و گسترش طرح درمان غیرمستقیم در کلانشهر تهران اظهار کرد: تدوین و تصویب سند استراتژیک از اقدامهای بسیار مهم سازمان در سال گذشته بود که البته باید برای کسب رضایتمندی حداکثری جمعیت هدف امسال گامهای موثر و محکمی برداشته شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵