داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 83879
 
به روحانی چک سفید امضا می دهیم
 
دبیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طلبان، اصولگرایان معتدل، اعتدالگرایان و اکثریت مردم این دوره نیز به حسن روحانی در دهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری چک سفید امضا می دهند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
دبیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طلبان، اصولگرایان معتدل، اعتدالگرایان و اکثریت مردم این دوره نیز به حسن روحانی در دهمین دوره انتخابات رئیس جمهوری چک سفید امضا می دهند.

به گزارش ایرنا، محمدعلی وکیلی در جشن آغاز به کار ستاد انتخاباتی حسن روحانی در چهارمحال و بختیاری افزود: روحانی در انتخابات دوازدهمین دوره رئیس جمهوری نامزد اصلح اصلاح طلبان است و اصلاح طلبان در این دوره نیز از وی حمایت خواهند کرد.
وی بیان کرد: اصلاح طلبان معتقدند هیات دولت درایت و عقلانیت و تدبیر لازم برای آنکه که قطار کشور را به ته دره نبرند، داشته است.
وکیلی گفت: تعهد جدید اصلاح طلبان با روحانی در این دوره این است که کابینه دولت دوازدهم باید با شرایط کنونی جامعه همسو باشد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که مردم در سال 94 یک کار بزرگ انجام دادند و مجلس متفاوتی را شکل دادند پس انتظار است دولت دوازدهم نیز یک دولت جوان باشد.
وی افزود: اگر مردم با خلق حماسه ای دیگر همانند سال 92 و انتخابات سال 94 دوباره به تفکر عقلانیت رای دهند، گفتمان عقلایی را دوباره در کشور تثبت خواهند کرد.
وکیلی اظهار کرد: در آن 8 سال نفت ایران با پرچم یک کشور کوچک جزیره ای به فروش می رسید، پول فروش نفت ایران را بلوکه می کردند و مجاری رسمی و کارشناسی در کشور دخیل نبود و همین باعث شد بابک زنجانی ها و اختلاس ها در آن دوره شکل بگیرد.
وکیلی به انتخاب حسن روحانی در سال 92 اشاره کرد و گفت: ایران در سال 92 دوباره به دوره عقلانیت برگشت و جهان عقلانیت ایران را پذیرفت.
به گفته وی، دولت یازدهم توانست با برجام گره انرژی هسته ای را در طول 2 سال بگشاید، درحالی که در 8 سال دولت قبلی نه تنها گره ای را باز نکردند بلکه گره بر این پرونده افزودند.
وکیلی به انتخابات دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا اشاره کرد و گفت: ترامپ به عنوان یک فرد پوپولیستی و عوام گرا جهان را مخالف خود کرده است و ایران با عقلانیت خود جهان را با خود همراه کرده است و دولت یازدهم دوباره این تعامل با جهان را دنبال می کند.
به گفته وی، اگر در انتخابات اردیبهشت ماه سال 96 دوباره دچار شعارهای پوپولیستی در کشور شویم و احساسی شویم، یکبار دیگر کشور را به پرتگاه نزدیک خواهیم کرد.
وی گفت: باید نسبت به اشکالات موجود دغدغه داشت ولی باید چهره واقعی اسلام را با عقلانیت در جهان معروفی کرد و رئیس جمهوری اسلامی ایران باید همانند روحانی تعامل با جهان را بداند.
به گزارش ایرنا، در این آیین ستاد انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی همزمان با عید سعید مبعث فعالیت خود را با معرفی سید رحمت الله حسینی به عنوان رئیس این ستاد در استان چهارمحال و بختیاری آغاز کرد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵