داخلی باشما خبر
 
کد مطلب: 9176
 
اطلاعیه « شاپرک » برای دارندگان دستگاه کارت خوان
 
هیچ نماینده ای از طرف شاپرک به دارندگان دستگاه های کارت خوان یا همان پایانه های فروش مراجعه نمی کند و واحدهای صنفی تنها باید با شرکتی که برای نصب دستگاه با آن طرف قرارداد بوده اند، مرتبط باشند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۴۲
 روابط عمومی شرکت شبکه پرداخت الکترونیکی کارت(شاپرک) اعلام کرد: در پي انتشار برخي شايعات درباره انجام اقدامات کلاهبردارانه توسط افراد سودجو و به منظور ارتقای سطح ايمني و حفاظت پذیرندگان پایانه های فروشگاهی در مقابل مخاطرات احتمالی ناشي از سوء استفاده از نام شاپرک، نکات زیر برای اطلاع دارندگان پایانه های فروشگاهی بیان می شود.
بنا بر این اطلاعیه رعایت نکات ذیل موجب خواهد شد تا با مشکلات کمتری روبرو شده از میزان سوء استفاده‌های احتمالی در این زمینه کاسته شود:
• شرکت شاپرک هیچ نماینده یا کارشناسی برای تعویض، قطع یا جمع آوری دستگاه های پایانه فروش به واحدهای صنفی و دارندگان نمی فرستد چرا که اساسا شاپرک ارتباطی با دارندگان واحدهای صنفی ندارد.
• تنها نمایندگان شرکت‌های تأمین کننده خدمات پرداخت که این دستگاه را در اختیار صاحب فروشگاه قرار داده اند، مجاز به بازدید و در صورت نیاز تنظیم و رفع عیب این دستگاه ها هستند.
• نمایندگان شرکت‌های تأمین کننده علاوه بر ارائه کارت شناسایی موظفند برگه معرفی نامه شرکت تأمین کننده خدمات پرداخت را نیز پیش از هرگونه دسترسی و استفاده از دستگاه کارت خوان ارائه کنند.
• برای رفع اشکالات دستگاه کارت خوان نیازی به استفاده از کارت، شماره کارت، رمز اول و دوم کارت و نظایر آن نیست و دارنده دستگاه از ارائه هر گونه اطلاعات مالی و بانکی خود اجتناب کنند.
برای رفع مشکلات ناشی از سیستم‌های مرکزی، از جمله عدم واریز وجوه به حساب دارنده دستگاه، نیازی به اطلاعاتی غیر از آنچه بر روی رسید موفق صادر شده توسط دستگاه کارت خوان درج می‌گردد، نبوده و از ارائه اطلاعات اضافی خود داری شود
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵