کد مطلب: 42422
 
نخستین شماره از دوره جدید ماهنامه انرژی خاورمیانه امروز
 
نخستین شماره از دوره جدید ماهنامه ((انرژی خاورمیانه امروز))، با پیام وزیر نفت منتشر شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۰
نخستین شماره از دوره جدید ماهنامه ((انرژی خاورمیانه امروز))، با پیام وزیر نفت منتشر شد.
ماهنامه انرژی خاورمیانه امروز با نگاهی متفاوت به حوزه انرژی و تحلیل و گزارش های تخصصی از دی ماه سال جاری به عرصه جراید صنعت انرژی کشور پیوست.
این ماهنامه در دوره جدید خود قصد دارد بطور تخصصی و با رویکردی حرفه ای به مسائل حوزه نفت و انرژی بپردازد. ماهنامه بین المللی و تخصصی MEET تازه ترین شماره خود را با یادداشت اطمینان بخشی از وزیر محترم نفت شروع می کند و با گزارشات تحلیلی خود سراغ قراردادهای نفتی می رود.
مهندس سید مهدی حسینی ـ مدیرمسؤل ماهنامه، مأموریت نشریهMEET را دسترسی به اطلاعات تخصصی مورد نیاز مخاطبان نفت و انرژی در قالب تحلیل های کاربردی موثق، سریع و به موقع دانسته و چشم انداز آن را تبدیل شدن به یک مرجع اطلاعات نفت و انرژی معتبر در ایران و خاورمیانه تعریف می کند و هدف کليدي این ماهنامه را «کاهش فاصله اطلاعاتي و ارتباطاتي صنعت نفت و انرژي ايران و جهان» از طريق اتکا بر دانش و تجربه خبرگان صنعت نفت و نيرو و بهترين هاي عرصه رسانه کشور و گردهم آوردن ايشان درقالب شوراي سياستگذاري، نويسندگان و تحليلگران به عنوان مغزافزار و انتخاب و استفاده از روزآمدترين نرم افزار و سخت افزارهاي موجود می داند.
MEET (MIDDLE EAST ENERGY TODAY ) در شماره نخست خود با تمرکز بر "نفت" به عنوان اصلی ترین منبع انرژی در ایران و خاورمیانه، به موضوعاتی نظیر قراردادهای جدید در صنعت نفت، امنیت انرژِی، تأمین مالی و سرمایه گذاری در صنعت نفت، شیل اویل، فناوری های جدید حفاری و صنعت پتروشیمی پرداخته است.
در فهرست این شماره همچنین عناوینی با موضوعات صنعت برق، سد سازی در ایران، انرژی های نو و محیط زیست به چشم می خورد که نشان از رویکرد همه جانبه و تخصصی این نشریه بین المللی به موضوع انرژی دارد.
به گزارش روابط عمومی این نشریه، همه ی مطالب منتشر شده در نخستین شماره میت در وبسایت میت آنلاین (www.themeetonline.com) قابل مشاهده است و علاقه مندان به این نشریه وزین می توانند نسخه ی کاغذی آن را نیز به صورت آنلاین تهیه نمایند.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵