کد مطلب: 109394
 
اهداف و برنامه‌های عملیاتی نفت در حوزه اچ‌اس‌یی تبیین شد
 
نشست تبیین اهداف کلان و برنامه‌های عملیاتی شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ‌اس‌ایی و پدافند غیرعامل برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸
به گزارش نکونیوز به نقل از شانا ، این نشست  با حضور مانی عبدالله‌زاده‌راد، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران و نمایندگانی از شرکت‌های تابع برگزار و مسائلی مبنی بر اهمیت ارائه گزارش‌های دقیق درباره اهداف کلان و برنامه‌های عملیاتی سال ۹۹ بررسی شد.
وی در این نشست از مکاتبات انجام‌شده با مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی به‌منظور پیگیری پروژه‌های اچ‌اس‌ایی و پدافند غیرعامل خبر داد و افزود: در نظر داریم در سال ۹۹ جمع‌بندی اهداف و برنامه‌های عملیاتی شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت ایران به عنوان سندی بالادستی در دستور کار شرکت ملی نفت ایران قرار گیرد.
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران گفت: شرکت ملی نفت ایران در سال‌های اخیر با حمایت مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، مباحث اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل را با نگاه ویژه‌ای دنبال و بررسی کرده است.
وی افزود: به‌منظور پرهیز از موازی‌کاری و شتاب در پیشبرد اهداف کلان و برنامه‌های عملیاتی سال ۹۹ شرکت‌ها افزون بر ایجاد همکاری و ارتباط دوسویه مبتنی بر رفع مشکلات اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل با هدف ارتقای آن در تاسیسات عملیاتی، باید برنامه‌های کاربردی متناسب با نیازهای عملیاتی را تعریف و اجرایی کنند تا بتوان با مدیریت هزینه‌ها و دیگر منابع، بیشترین پیشرفت را به دست آورد.
شایان ذکر است در این نشست نمایندگانی از شرکت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب، نفت و گاز پارس، نفت فلات قاره، مهندسی و توسعه نفت، منطقه ویژه اقتصادی پارس، پایانه‌های نفتی ایران، نفت خزر، بهینه‌سازی مصرف سوخت و مدیریت اکتشاف و معاونت پشتیبانی حضور داشتند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵