کد مطلب: 38750
 
نتیجه نظرسنجی نکونیوز نشان می دهد:
67 درصد مخالف پرداخت یارانه نقدی از جیب نفت هستند
 
نتیجه آخرین نظرسنجی پایگاه خبری نکونیوز نشان می دهد که ۶۷ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی، مخالف پرداخت یارانه نقدی به مردم از محل منابع مالی وزارت نفت هستند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۰
نتیجه آخرین نظرسنجی پایگاه خبری نکونیوز نشان می دهد که ۶۷ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی، مخالف پرداخت یارانه نقدی به مردم از محل منابع مالی وزارت نفت هستند.
به گزارش نکونیوز، این نظرسنجی با هدف بررسی نظرات مخاطبان در مورد شیوه تامین منابع لازم برای پرداخت یارانه نقدی صورت گرفت تا با توجه به اینکه وزارت نفت به دلیل کمبود منابع مالی در شرایط تحریم و کمبود سرمایه گذاری، با کمبودهای فراوانی مواجه است، این نظر به رای گذاشته شود که در چنین شرایطی آیا پرداخت یارانه ها از جیب وزارت نفت به سود کشور است؟ این درحالیست که برخی معتقدند درآمدهای نفتی باید بین عموم مردم تقسیم شود تا همگان از منابع نفتی سهم داشته باشند درحالیکه مخالفان معتقدند تا زمانی که سرمایه ای برای توسعه منابع نفت و گاز وجود نداشته باشد، درآمدی وجود نخواهد داشت که بتوان آن را بین مردم تقسیم کرد و ابتدا باید در حوزه های نفت و گاز سرمایه گذاری صورت گیرد. در نظرسنجی نکونیوز، ۶۷ درصد اعلام کردند که مخالف پرداخت یارانه نقدی از طریق منابع وزارت نفت هستند و ۳۳ درصد با این کار موافق بودند.
شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت نکونیوز نسبت به شرکت در نظرسنجی های آتی ما اقدام نمایید.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵