کد مطلب: 89187
 
تدوین اساسنامه شرکت ملی گاز
 
عصر امروز با برگزاری نخستین جلسه کمیته تدوین اساسنامه شرکت ملی گاز ایران، تدوین این اساسنامه در مجلس شورای اسلامی کلید می خورد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۶
عصر امروز با برگزاری نخستین جلسه کمیته تدوین اساسنامه شرکت ملی گاز ایران، تدوین این اساسنامه در مجلس شورای اسلامی کلید می خورد.


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، عصر امروز بررسی مطالب و اساسنامه پیشنهادی شرکت ملی گاز ایران با حضور مسئولان و نمایندگان تام‌الاختیار وزارت نفت، سازمان برنامه و بودجه کشور، دیوان محاسبات کشور، سازمان بازرسی کل کشور، مجمع تشخیص مصلحت نظام و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در جلسه کمیته ای که بدین منظور در کمیسیون انرژی مجلس دهم تشکیل شده، آغاز می شود.

پیش از این جلساتی با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و معاون بازرگانی وزیر نفت با اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص چگونگی تشکیل جلسات و ساختارسازی کمیته تدوین این اساسنامه تشکیل شده بود.

پیگیری خبرنگار تسنیم از وزارت نفت حاکی از این است که نخستین جلسه این کمیته قرار است امروز در مجلس شورای اسلامی با حضور کارشناسانی از مجموعه وزارت نفت برگزار شود و پس از آن در هفته های آتی، با جمع بندی نتایج این جلسه، برگزاری جلسات دیگری بدین منظور در دستور کار قرار گیرد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵