کد مطلب: 98221
 
مخالفت کمیسیون تلفیق با گرانی بنزین
 
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده خبر داد. 
به گزارش روز شنبه ایرنا از خانه ملت، رسول خضری با اشاره به جلسه امروز شنبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ کل کشور گفت: امروز تبصره ۱۸ در کمیسیون بررسی شد که در قسمت درآمدی آن آمده به دولت اجازه داده می شود صد در صد منابع حاصل از مابه التفاوت قیمت حامل های انرژی در سال ۹۷ نسبت به قیمت این حامل ها در سال ۹۶ را به حساب خاصی نزد خزانه داری کل کشور واریز شود.
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت برای ایجاد اشتغال قیمت حامل های انرژی را به ۱۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان افزایش داده بود که بر این اساس بنزین به لیتری۱۵۰۰ تومان می رسید و قیمت گازوئیل هم ۱۰۰ تومان افزایش می یافت.
وی با بیان اینکه پیشنهاد حذف بخش افزایش قیمت بنزین ازسوی آقای فلاحت پیشه و بنده مطرح شد، گفت: در نهایت این پیشنهاد حذف رأی آورد و باید منتظر نظر نمایندگان در صحن علنی ماند.
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۷ اضافه کرد: به دنبال افزایش قیمت حامل های انرژی، قیمت سایر خدمات و کالاها نیز افزایش می یافت.
خضری خاطرنشان کرد: پیش از این نیز دولت درآمدهایی برای ایجاد اشتغال داشته اما تغییری ندیده ایم لذا این افزایش قیمت نیز نمی توانست چندان در رفع بیکاری کمک کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵