داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 104162
 
آمادگی طرح هادی هزار روستا
 
معاون عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: امسال طرح هادی یک هزار روستای کشور تهیه و در بیش از چهار هزار و 500 روستا نیز طرح هادی عملیاتی شده است.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
معاون عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: امسال طرح هادی یک هزار روستای کشور تهیه و در بیش از چهار هزار و 500 روستا نیز طرح هادی عملیاتی شده است.

محمدرضا شاملو روز پنجشنبه در آیین افتتاح چند طرح هادی روستایی در شهرستان مشگین شهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال طرح بهسازی بافت های با ارزش و گردشگری نیز در 300روستای هدف استان های مختلف کشور اجرا خواهد شد.
وی همچنین از ادامه عملیات اجرایی 50 روستای نیمه تمام دارای بافت با ارزش نیز خبر داد.
معاون پارلمانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همچنین اظهار داشت: در سال جاری 80 هزار واحد در مناطق روستایی و شهرهای زیر 20 هزار خانوار سنددار می شود.
او با تشریح عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون در 97 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار کشور طرح هادی تهیه شده که معادل 37 هزار و 900 روستا می باشد.
شاملو تشریح کرد: تاکنون طرح هادی در 17 هزار و 500 روستای کشور عملیاتی شده و بیش از 3 میلیون و 200 هزار جلد سند روستایی و 200 هزار جلد سند شهری در شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت صادر شده است.
وی همچنین در مورد مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی گفت: با مشارکت سامانه بانکی بیش از 2 میلیون و 400 هزار واحد مسکونی در مناطق مختلف کشور از جمله مناطق حادثه دیده مقاوم سازی شده است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵