داخلی باشما خبر
 
کد مطلب: 108842
 
مردم حق دارند به شبکه‌های داخلی اعتماد نکنند
 
یک نماینده مجلس تاکید کرد: قطع اینترنت از سوی آمریکا نمی‎‌تواند اجرایی و عملیاتی شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۹
یک نماینده مجلس تاکید کرد: قطع اینترنت از سوی آمریکا نمی‎‌تواند اجرایی و عملیاتی شود.

سیده حمیده زرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره شایعه قطع اینترنت از سوی آمریکا در روز سیزده آبان گفت: بحث تحریم اینترنت از سوی آمریکا وابسته به یک کشور نیست که بخواهد آن را اجرایی و عملیاتی کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر چنین موضوعی رخ داد چه باید کرد، گفت: به هر حال شبکه ملی اطلاعات برنامه‌ای بود که از سال قبل باید آماده می‌شد که صورت نگرفت و همین امر باعث می‌شود ما امروز در این زمینه خلاء بزرگی داشته باشیم.

نماینده مردم قزوین در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه اعتماد مردم نسبت به شبکه‌های داخلی بسیار کم است، برای ایجاد اطمینان و اعتماد چه باید کرد، اظهار داشت: اعتماد را خود سیاست‌گذاران باید ایجاد کنند؛ مردم حق دارند که اعتماد نمی‌کنند.

وی با اشاره به بحث فیلترینگ گفت: مقام معظم رهبری فرمودند دستیابی به اطلاعات بدون اجازه اشخاص شرعا مشکل دارد اما مشاهده می‌کنیم علیرغم توصیه ایشان «هاتگرام» و «تلگرام طلایی» ایجاد می‌شود که وقتی شما آن را نصب می‌کنید دقیقا به تلگرام متصل می‌شود که از این طریق اطلاعات‌ قابل دست‌یابی است و این کار را در داخل ایران انجام ‌می‌دهد

زرآبادی خاطرنشان کرد: هنگامی که چنین سیاست‌گذاری وجود دارد معلوم است که مردم اعتماد نمی‌کنند؛ بارها سوال کردیم این کارها را چه کسی در کشور انجام می‌دهد و پاسخی نشنیدیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵