کد مطلب: 95124
 
مهمترین رویدادهای یکشنبه به روایت تصویر
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۸
اگر از موبایل یا تبلت استفاده می کنید، برای مشاهده زیرنویس تصاویر، از لینک نسخه وب در انتهای صفحه استفاده کنید.
هزاران نفر از زایران اربعین حسینی پیش از رسیدن به کربلا در نجف حضور یافته و به زیارت مرقد امام اول شیعیان حضرت علی (ع) رفته اند .
مراسم ترحیم حاج حسن سلیمانی، پدر سردار سرلشکر پاسدارحاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر یکشنبه با حضور مقامات کشوری و لشکری و آحاد مردم درمصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.
جلسه رسیدگی به اتهامات احمد توکلی مدیر سایت الف، صبح امروز در دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد. احمد توکلی پس از خروج از دادگاه، اظهار کرد: شاکی اصلی این پرونده معاون دادستان کل و مسئول کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و مدعی‌العموم است.
غرفه‌های خالی، راهروهای بی‌رفت‌وآمد. این‌ها بخشی از نمای نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌هاست که هر سال تکرار می‌شود و گویا کسی آن را نمی‌بیند. هزینه‌های گزاف برپایی چنین نمایشگاهی، گردش چند میلیارد تومان پول در بین چندین شرکت و سازمان و ارگان را در پی دارد؛ پول‌هایی که از این جیب به آن جیب می‌شود و سودی را نصیب رسانه‌ها و حتی مخاطبان نمی‌کند. اساساً هدف از برگزاری نمایشگاهی برای رسانه‌ها چیست؟ مگر کار اصلی رسانه، آگاهی‌بخشی به مخاطب نیست؟ چنین مسئولیتی، نیاز به نمایش دارد؟ پایین بودن تیراژ نشریات و تعداد مخاطبان رسانه‌های اینترنتی نیاز به نمایش دارد؟ خالی ماندنِ هرسالۀ بسیاری از غرفه‌ها از وجود مخاطب، به‌طوریکه حتی برخی از صاحبان رسانه هم انگیزه حضور در غرفه خودشان را ندارند، نیاز به نمایش دارد؟ اصلاً چنین نمایشی دستاورد محسوب می‌شود که هر سال باید تکرار شود؟ شاید این همه مسئولانی که هر سال در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها حضور می‌یابند و به رسانه‌ها (تنها آن دسته که پرمخاطب‌ترند) خودی نشان می‌دهند، سری به راهروها و غرفه‌های خالی بزنند، پاسخ بهتری برای این پرسش‌ها بیابند. شاید خودِ رسانه‌ها هم باید پیش‌قدم شوند و چنین دغدغه‌ای را به طور جدی با مسئولان مطرح کنند.
ترافیک مسیرهای منتهی به مهران و پایانه مرزی
« فیلیپ لئوبا» وزیر اقتصاد کانتون وو سوئیس روزیکشنبه با محمد خزاعی معاون وزیراقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی اقتصادی ایران دیدار و گفت و گو کرد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵