داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 11404
 
همه به جای اختلافات به فکر معیشت مردم باشند
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هم رئیس دولت، هم رؤسای قوای دیگر باتوجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری به جای مباحث اختلاف‌برانگیز به فکر معیشت مردم باشند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۰
به گزارش خبرگزاری فارس، محسن رضایی در نشست خبری پیش از امروز خود در پاسخ به سؤالی درباره ارتباط سیاست‌های کلی سلامت با امنیت روانی جامعه اظهار داشت: یکی از مسائل مهم در حوزه سلامت بحث آرامش و امنیت روانی است.
وی افزود: کشور ما نیازمند آرامش است اما یکی از آسیب‌ها بداخلاقی‌هاست و مسئولان در این زمینه باید کاری کنند که محیط و اجتماع به سوی امنیت برود.
رضایی تصریح کرد: وقتی دولت و مجلس تنش ایجاد می‌کنند هم روی اعتقادات مردم و هم روی سلامت روحی و روانی جامعه اثر می‌گذارند.
دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: متأسفانه طی دو سه ماه اخیر با وجود تأکیدات رهبر معظم انقلاب در حفظ آرامش در جامعه گفتمان‌ها و مسائلی از سوی مسئولان بالای جامعه مطرح می‌شود که آرامش اجتماع را بر هم می‌زند.
وی افزود: هم رئیس دولت و هم رؤسای دیگر قوا باید به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه داشته و پایبند باشند و به دنبال حل مسائل معیشتی مردم و کاهش فشار گرانی‌ها بر آنان باشند.
رضایی با بیان اینکه مسئولان باید از بیان هرنوع سخن چالش‌آفرین اجتناب کنند،افزود: در شرایط کنونی هر سخنی که درباره اینگونه موضوعات مطرح شود، نوعی فرار به جلوست.
رضایی تصریح کرد: دولت و مجلس باید به جای منازعات در کنار هم بنشینند و مشخص کنند چگونه می‌تواند اقتصاد و وضعیت معیشتی مردم را سامان بخشید.
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجلس دست از استیضاح و مسائل مشکل‌آفرین با دولت بردارد و دولت نیز دست از تخریب و اتهام‌زنی بردارد و همه به فکر کاهش معضلات مردم باشند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵