کد مطلب: 103648
 
در انتظار یک دستورالعمل جدید
 
در صورت ابلاغ دستورعمل جدید و پرداخت سرانه توسط شرکت‌ها، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت آماده ارائه خدمات به فرزندان ذکور بالای ۲۲ سال است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۵
در صورت ابلاغ دستورعمل جدید و پرداخت سرانه توسط شرکت‌ها، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت آماده ارائه خدمات به فرزندان ذکور بالای ۲۲ سال است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، دکتر حبیب اله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، ضمن اعلام این خبر گفت: تدوین مقررات وزارت نفت در سال ۹۶ دستورعمل پرداخت سرانه به شرکت‌ها ابلاغ نشد، با این حال ارائه خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تا یکم اسفندماه ۹۶ ادامه داشت، اما با توجه به پرداخت نشدن سرانه از سوی شرکت‌ها ، با طرح موضوع در هیئت مدیره سازمان تصمیم بر قطع ارائه خدمات به این گروه شد.

وی افزود: در صورت تصمیم جدید تدوین مقررات و یا پرداخت سرانه ازسوی شرکت‌های مربوطه، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت باز هم آماده ارائه خدمات کامل به این گروه است.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در سال ۸۸ گفت: طی این مصوبه فرزندان ذکور بالای ۲۲ سال فاقد شغل می‌توانند زیر پوشش بیمه درمانی والدین قرار گیرند که وزارت نفت در این موضوع پیشگام شد و طبق مصوبه هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران به شرط پرداخت ۲ هزار ۷۵۰ تومان در ماه ازسوی فرد شاغل و ۲,۲ درصد سرانه از جانب شرکت کارفرما به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، این خدمات ارائه می‌شود.

دکتر سمیع افزود: تا سال ۱۳۹۱ این سرانه پرداخت شده و پس از آن متوقف شده، اما خدمات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ادامه داشته است، در سال ۹۳ پس از پذیرش مسئولیت، پیگیر پرداخت سرانه‌ها از طرف شرکت‌ها شدم.

وی تصریح کرد: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با سرانه‌های پرداختی شرکت ها اداره و از این طریق خدمات به جمعیت زیر پوشش ارائه می شود و به طبع قانونی و عرفی نیست که برای ارائه خدمات به فرزندان ذکور بالای ۲۲ سال از سرانه دیگر اعضای خانواده استفاده شود.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در پایان گفت: جمعیت بالای ۲۲ سال فرزندان ذکور کارکنان صنعت نفت نزدیک به ۲۳ هزار نفر است که ۱۷ هزار نفر فرزند کارکنان بازنشسته هستند.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵