داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 43968
 
چند طرح صنعتی نیمه تمام در کشور داریم؟
 
معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون ٨٨ هزار طرح صنعتی نیمه تمام با پیشرفت کاری یک تا ٩٠ درصد در کشور وجود دارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۶
معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون ٨٨ هزار طرح صنعتی نیمه تمام با پیشرفت کاری یک تا ٩٠ درصد در کشور وجود دارد.

به گزارش شانا، دانش یزدی امروز (یکشنبه، ١٠ اسفند) در آیین معارفه مدیرکل جدید صنعت، معدن و تجارت استان یزد اظهار کرد: اکنون ٨٨ هزار طرح صنعتی نیمه تمام با پیشرفت کاری یک تا ٩٠ درصد در کشور وجود دارد، اگر این طرحها در میان مدت به بهره برداری برسد زمینه اشتغال دو میلیون و ٥٠٠ نفر فراهم می شود.

وی از فعالیت ٨٤ هزار واحد صنعتی در بخش های مختلف در کشور خبر داد که برای بیش از دو میلیون و ٢٠٠ هزار نفر شغل ایجاد کرده است.

دانش یزدی افزود: امسال ٢٧٠ هزار میلیارد تومان تسهیلات به صاحبان صنایع در بخشهای صنعتی، معادن، خدمات و کشاورزی پرداخت شد.

وی ادامه داد: از مجموع اعتباراتی که امسال با پیگیری مستمر دولت پرداخته شده حدود ٣١ درصد آن فقط مربوط به سهم صنعت است و بقیه به سایر بخشها اختصاص یافته است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: دولت یازدهم بر خلاف گذشته به دنبال ارائه آمارهای دقیق و کارشناسانه و توجه عملی به صنعت و اشتغال کشور است.

یزدی با اشاره به این که دولت تدبیر و امید در بحث رسانه ها از مظلومترین دولتها است، اظهار کرد: باید اخبار و گزارشهای فعالیتهای این دولت بدون بزرگنمایی و بر اساس واقعیات منعکس شود.

وی گفت: نکته مهمی که در دولت همواره مورد تاکید بوده و همه مسوولان باید به آن توجه خاص داشته باشند ارائه آمار صحیح به مردم است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵