داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 14825
 
توصیه آیت الله مصباح به کاندیداهای اصولگرا
 
اگر افراد احساس کردند که حضور آنها باعث شکسته شدن آرا و موجب رای آوری فردی می شود که به مصلحت انقلاب نیست، وظیفه دارند از عرصه کنار بروند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۲
حسین نجابت رئیس ستاد انتخابات حدادعادل در گفت‌وگو با مشرق با اشاره به دیدار آیت الله مصباح و حدادعادل که دوشنبه شب برگزار شد، گفت: در این دیدار آقای حدادعادل گزارش مختصری از فعالیت اصولگرایان در انتخابات ارائه کردند و از آیت الله مصباح تقاضای رهنمود کردند.

نجابت بحث های مطرح شده از سوی علامه مصباح را بسیار مبنایی و مفید خواند و افزود: ایشان فرمودند هر کسی توانایی لازم برای اداره کشور را در خود می بیند باید کاندیدا شود.

رئیس ستاد انتخابات حدادعادل تصریح کرد: ایشان البته در ادامه تاکید کردند که اگر افراد در ادامه احساس کردند که حضور آنها باعث شکسته شدن آرا و موجب رای آوری فردی می شود که به مصلحت انقلاب نیست، وظیفه دارند از عرصه کنار بروند.

وی با بیان اینکه در این جلسه بحثی درباره انتخاب فردی به عنوان کاندیدا و موضوعات پیرامون آن نشد، اصافه کرد: آیت الله مصباح پیرامون موضوع تصریح کردند که مطلوب است اصولگرایان به تفاهم و وحدت برسند.

نجابت افزود: آیت الله مصباح کاندیدا شدن افراد توانمند را وظیفه اولیه خواندند ولی تاکید کردند که اگر فرد احساس کرد که حضورش باعث تفرق است، به عنوان وظیفه دوم باید کنار برود.

رئیس ستاد انتخابات حدادعادل فضای عمومی این دیدار را بسیار صمیمی توصیف کرد.


Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵