داخلی اقتصاد خبر
۲
 
کد مطلب: 11459
 
مصوبه استخدامی دولت مجددا رد شد
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۵۸
آفتاب: محمدرضا خباز عضو هیات تطبیق مصوبات دولت با قوانین به شفاف گفت: بررسی هایی که روی مصوبه استخدامی دولت انجام شده نشان می دهد که ایراداتی که به این مصوبه وارد بوده است همچنان به قوت خود باقی است.

وی گفت: قرار بر این بود که این ایرادات مرتفع شود اما به برخی از این ایرادات توجهی نشده و کماکان به قوت خود باقی و برخی دیگر را نیز به گونه ای اصلاح کرده اند که ایراد جدیدی به آن وارد شده است.

خباز افزود: به همین دلیل مجددا مصوبه استخدامی دولت از سوی مجلس رد شد و به زودی توسط رئیس مجلس به دولت ابلاغ خواهد شد.


این در حالی است که غلامحسین الهام معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور عنوان کرده است، مصوبه استخدامی دولت که ایراداتی از سوی رئیس مجلس به آن وارد شده بود، اصلاح و به تمام دستگاه‌های ملی و استانی برای اجرا ابلاغ شد.

به گزارش شفاف،به گفته الهام، برخی از دستگاه‌ها این مصوبه را در دستور کار خود قرار داده و حتی آگهی استخدام را نیز به صورت رسمی منتشر کردند و در حال انجام مراحل قانونی آن می‌باشند. این مصوبه برای دستگاه‌های اجرایی لازم الاجراست و می‌بایستی طبق مصوبه عمل کنند.


Share/Save/Bookmark


سعید
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۰۰:۴۱:۲۴
نمی دانم مجلس در پی چه چیزی است عده ای بیکار که مدرک گرفته دنبال کارند حداقل با این شرایط می توانند استخدام شوند برگزاری آزمون یکی از بهترین رازهایی است که متخصصینی که پارتی ندارند حداقل با این شرایط بتوانند به مملکت خود خدمت کنند فقط خواهش مندم دیگر.بس است باند بازی مگر ما در این زندگی نمی کنیم این حق ماست که بتوانیم بعد از فراغت از تحصیل شغلی حداقل اداری در صورت نبود شغل متناسب با مدرکمان در جامعه داشته باشیم دیگر بس است بس است و بس وجدانتان کجا رفته دیگر زیر این فشارها خفه شدیم
 
نمیدانم!
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۳۰ ۱۹:۴۶:۱۱
استخدام؟! اونهم الان؟! عجیبه!
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵