کد مطلب: 60392
 
جزئیات ثبت نام طرح ترافیک ۹۵
 
رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک با تاکید بر اینکه سایت نام نویسی طرح ترافیک سال ۹۵ از ۱۴دی ماه فعال شده است، گفت: تمامی متقاضیان حقیقی و حقوقی دریافت آرم ترافیک باید از طریق سایت شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir ثبت نام کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۴
رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک با تاکید بر اینکه سایت نام نویسی طرح ترافیک سال ۹۵ از ۱۴دی ماه فعال شده است، گفت: تمامی متقاضیان حقیقی و حقوقی دریافت آرم ترافیک باید از طریق سایت شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir ثبت نام کنند.

به گزارش میزان، مصطفی قنبرنژاد، رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک با بیان اینکه متقاضیان دریافت آرم طرح ترافیک تا ۲۷ دی ماه مهلت دارند، نسبت به ثبت نام اینترنتی خود در سایت شهرداری تهران اقدام کنند، تصریح کرد: برای ثبت‌نام درخواست طرح ترافیک، پرداخت عوارض و داشتن برگه معاینه فنی معتبر الزامی است.

رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک با اشاره به اینکه خبرنگاران نیز همانند عموم شهروندان باید در همین زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام الکترونیکی خود برای دریافت آرم طرح ترافیک اقدام کنند، گفت: مرکز ارتباطات شهرداری تهران مانند گذشته برای ارائه طرح به خبرنگاران اقدام و تمهیدات لازم را انجام خواهد داد.

قنبرنژاد درباره سهمیه آرم های طرح ترافیک خبرنگاران نیز گفت: سهمیه تمام رسانه‌های عمومی، روزنامه‌ها و سایت‌ها به مدیران عامل و مدیران مسوول آنها ارسال می شود و این افراد مکلف هستند در مهلتی که برایشان تعیین شده است، نسبت به اعلام اسامی خبرنگاران خود و کد پیگیری آنها به سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران مانند سال های گذشته اقدام کنند.

وي افزود: سهميه آرم‌هاي طرح ترافيك سال آينده بدون تغيير همان ۹۸ هزار و ۲۰۰ فقره است كه بخشي از آن به صورت روزانه و هفتگي به فروش خواهد رسيد.

قنبرنژاد در خصوص قيمت آرم‌هاي طرح ترافيك سال ۹۵ تاکید کرد: لايحه مربوطه در اين خصوص تدوين شده و به شوراي شهر تهران ارائه شده است .

وي پرداخت عوارض و ‌داشتن معاينه فني معتبر را از الزامات ثبت‌نام اينترنتي آرم‌هاي طرح ترافيك سال ۹۵ عنوان و تصريح كرد: هم‌اكنون ۱۰۴ معبر شهر تهران در محدوده طرح ترافيك با ۳۰۰ دستگاه دوربين كنترل مي‌شود كه خودروهاي متخلف در اين محدوده به صورت الكترونيكي اعمال قانون مي‌شوند.

وی اعلام کرد: اسامی واجدان شرایط آرم طرح ترافیک، اواخر بهمن ماه روی سایت شهرداری تهران اعلام می شود که متقاضیان می توانند با ارایه کد رهگیریشان از وضعیت درخواستشان مطلع شوند و پس از ان در تاریخی که متعاقبا اعلام می شود مهلت دارند با تکمیل اطلاعات سایت و پرداخت تعرفه آرم سالانه شان ، مدارک مورد نیاز را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر تحویل دهند .

رئیس صدور آرم سازمان ترافیک تصریح کرد: مانند سال گذشته روزهای کاری در سامانه تعریف شده که متقاضیان می توانند با تعیین روزهایی که در محدوده طرح ترافیک تردد ندارند ترددشان در محدوده را مدیریت کنند که در این صورت از سر جمع پرداخت تعرفه شان کاسته می شود .

قنبرنژاد با اشاره به اینکه اجرایی شدن این سامانه، امکان مدیریت ترافیک را برای شهرداری تهران آسان تر می کند، تصریح کرد: این طرح علاوه بر ایجاد امکان برنامه ریزی برای شهروندان، کاهش هزینه ها را نیز در پی دارد.

رئیس صدور آرم سازمان ترافیک تاکید کرد: تمامی بودجه حاصل از فروش سالانه، هفتگی و روزانه مجوز ورود به محدوده طرح به بهبود ترافیک تهران اختصاص می یابد.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۵ هم برچسب ورود به محدوده طرح ترافیک برای خودروها صادر نخواهد شد، گفت: از سال گذشته ای دی کارت ها جایگزین برچسب شده اند که به منزله کارت چند منظوره برای تردد در محدوده طرح ترافیک مورد استفاده قرار می گردد و حتی شهروندان می توانند با فعال سازی آن در بانک شهر به عنوان کارت بانکی از آن استفاده کنند .

قنبرنژاد از شهروندان خواست با توجه به اینکه تمامی فرایند ثبت نام و گزینش واجدین شرایط ارم طرح ترافیک الکترونیکی است و از طریق نرم افزار صورت می یرد ، از مراجعه حضوری به واحد صدور آرم خودداری کنند .
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵