داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 11882
 
نماینده مجلس: در كشور "مافياي خودرو" وجود دارد
 
عضو كميسيون صنايع و معادن از وجود "مافياي خودرو" در كشور خبر داد و گفت: قطعا در راستای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی بحث مبارزه با مافیای صنعت خودرو نیز مطرح خواهد شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۵۶
الله‌وردی دهقانی نماینده مردم ورزقان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، به افزایش بی رویه قیمت خودرو در کشور اشاره کرد و گفت: عدم نظارت مسئولان ذ‌يربط و همچنین سوء استفاده برخی باعث چنین معضلی شده است.

وی در ادامه از مافیای خودرو در کشور خبر داد و گفت: باید بگویم صنعت خودرو در حال حاضر با مافیایی روبرو شده که این مافیا قیمت خودرو را تعیین و باعث اختلال در این صنعت شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: برای تثبیت قیمت واقعی خودرو و همچنین جلب رضایت مشتریان باید مافیای خودرو از بین برود.

دهقانی در ادامه به تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی اشاره کرد و گفت: پیشتر در مجلس هشتم نیز تحقیق و تفحص از سایپا صورت گرفته بود و در مجلس نهم نیز تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی شروع شده است.

وی افزود: قطعا در راستای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی بحث مبارزه با مافیای صنعت خودرو نیز مطرح خواهد شد.

نماینده ورزقان ابراز امیدواری کرد: با همت مسئولان بتوان موضوع مافیایی خودرو در کشور را منحل و باعث تثبیت قیمت واقعی خودرو شد.

لازم به ذکر است، نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز گذشته یک شنبه ۶ اسفند ماه با تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی موافقت کردند.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵