کد مطلب: 12781
 
طرح اولیه صندوق حمایت از بانوان شاغل در صنعت نفت تهیه شد
 
طرح اولیه صندوق حمایت از بانوان شاغل در صنعت نفت برای برخورداری بیشتر از تسهیلات در کارگروه ویژه بانوان تهیه شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۷
به گزارش شانا، احتساب مرخصی زایمان در اعطا ترفیع، کسب مجوز و ابلاغ پرداخت کمک هزینه مهد کودک بدون نیاز به ارائه صورتحساب به کارمندان واجد شرایط، اصلاح فرآیند پرداخت کمک هزینه مهد کودک و افزایش آن همراه با افزایش عمومی سالانه در سال آینده و پیگیری برای اجرایی شدن طرح دورکاری در صنعت نفت و ابلاغ دستورالعمل مربوطه از دیگر دستاوردهای این کارگروه بوده است.

بخش دیگری از این اقدامات نیز شامل کسب مجوز برای شرکت نماینده کارگروه در جلسات شورای عالی بازخرید/ بازنشستگی صنعت نفت، تهیه گزارش و انجام مکاتبات لازم برای رسیدگی به مشکلات موردی مراجعان از طریق مسئولان ذیربط و پاسخگویی مداوم به درخواست‌های بانوان صنعت نفت از طریق درگان ارتباطی به نشانی pmhr.mop.ir توسط اعضای کارگروه می‌شود.

این کارگروه ویژه در راستای بهینه‌سازی شرایط کار بانوان شاغل در صنعت و حل مشکلات و معضلات آن‌ها، انجام اقدامات دیگری مانند بررسی شرایط و مشکلات زنان سرپرست خانوار، بهره‌‌مندی فرزندان بانوان از خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت، رسیدگی به ورزش بانوان و استفاده فرزندان آنان از امکانات ورزشی صنعت نفت و اجرایی کردن دستورالعمل دورکاری را در دستور کار دارد.

به گزارش سایت معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت، کارگروه ویژه بانوان شاغل برای نخستین بار در صنعت تیرماه سال‌جاری به دستور کریم سلحشور، معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت فعالیت خود را آغاز کرده است. این کارگروه متشکل از نمایندگان چهار شرکت اصلی، ستاد وزارت نفت و اعضایی از اداره کل بهره‌وری و توسعه کارآفرینی و سازمان بهداشت و درمان است.

Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵