داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 18055
 
تمایل کشور‌های حاشیه‌ خلیج‌فارس به شرکت در اردوهای مهارتی ایران
 
رییس مرکز تربیت مربی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از ابراز علاقه‌مندی بسیاری از کشور‌های حوزه خلیج فارس برای شرکت در اردوهای مهارتی ایران خبر داد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۳
به گزارش خبرنگار تعاون و اشتغال خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی توکلی گلپایگانی در یک نشست خبری با حضور کارآموزان افتخار‌آفرین مسابقات جهانی مهارت اظهار کرد: در این دوره از مسابقات اردوی هشت ماهه‌ی جامعی شکل گرفت که سه ماه اردوی عمومی و حدود پنج ماه به صورت تخصصی روی منتخبان اردوی عمومی سرمایه‌گذاری کردیم.
وی افزود: خوشبختانه در برگزاری اردو‌ها یک ارتباط بسیار خوب میان جامعه‌ی دانشگاهی، اساتید و خبرگان مهارتی ایجاد شد، به نحوی که در تیم اعزامی به آلمان از اساتید دانشگاه و خبرگان مهارتی هم استفاده کردیم.
توکلی گلپایگانی تصریح کرد: این دوره از رقابت‌ها همراه با دوره‌های قبل یک امتیاز ویژه برای ما محسوب می‌شود و باید بیش از پیش روی آن سرمایه‌گذاری کنیم.
رییس مرکز تربیت مربی سازمان آموزش فنی حرفه‌ای کشور در عین حال از علاقه‌مندی بسیاری ازکشور‌های حاشیه‌ی خلیج‌فارس برای شرکت در اردوهای مهارتی ایران خبر داد.
به گفته‌ی وی، تعدادی از کشور‌های عربی از جمله امارات و عربستان تمایل دارند که از الگوهای اردویی ایران استفاده کنند و حتی آمادگی خود را برای راهیابی به اردوهای مهارتی اعلام کردند.
توکلی گلپایگانی در پایان برگزاری یک مسابقه‌ی مهارتی ارزشمند را تنها منحصر به یک رقابت‌کننده‌ی خوب ندانست و تاکید کرد: این موفقیت حاصل تلاش جمعی و حضور تیم کارشناسان خبره و صاحبنظران دانشگاهی بوده است.
به گزارش ایسنا، تیم اعزامی کارآموزان مهارتی کشورمان در چهل‌ودومین دوره از مسابقات جهانی مهارت در کشور آلمان موفق به کسب دو مدال نقره، یک مدال برنز و هشت دیپلم افتخار شد که حاصل این تلاش ارتقاء دو رتبه‌ای جمهوری اسلامی ایران نسبت به دوره‌ی قبل و کسب رتبه‌ی چهارم کشورمان در این دوره از رقابت‌ها بود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵