داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 104123
 
افتتاح فاز اول خط ۷ مترو
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از افتتاح مجدد فاز ۱ خط ۷ مترو که در آبانماه تعطیل شده بود خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از افتتاح مجدد فاز ۱ خط ۷ مترو که در آبانماه تعطیل شده بود خبر داد.

به گزارش ایسنا، محسن پورسیدآقایی ظهر امروز در مراسم کلنگ زنی ساخت ۴۸ جایگاه پمپ بنزین کوچک مقیاس با بیان اینکه یکی از مشکلات شهر تهران نبود فضای مناسب برای ساخت جایگاه‌های پمپ بنزین است، گفت: در نظر داریم ۱۰۰ جایگاه پمپ بنزین کوچک مقیاس در سطح شهر تهران ایجاد کنیم که در حال حاضر کلنگ ۴۸ پمپ بنزین آن زده شده است.

وی با بیان اینکه این پمپ بنزین‌ها توسط سرمایه گذاران خصوصی و با حمایت شرکت نفت ایجاد شده است، گفت: تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا این مهم موفق شود.

پورسیدآقایی با بیان اینکه شهرک‌های تهران نیز می‌توانند درخواست احداث این پمپ بنزین‌های کوچک مقیاس را ارائه دهند، گفت: در صورتی که زمین پمپ بنزین تامین شود، شهرداری هر گونه کمک برای ساخت جایگاه سوخت کوچک مقیاس انجام خواهد داد.

معاون حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه برای این پروژه همکاری خوبی میان همه دستگاه‌ها انجام شد، گفت: این نشان می‌دهد که اگر وفاق وجود داشته باشد هر پروژه‌ای می‌تواند به خوبی پیش برود.

وی با بیان اینکه قطعا قبل از پایان شهریور ماه خط ۷ مترو به میدان صنعت می‌رسد، گفت: هفته آینده بخش مرکزی خط ۷ مترو مجددا افتتاح می‌شود و امیدواریم تا پایان شهریور این مهم تکمیل شود.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه منطقه ۲ به عنوان پایلوت پارک حاشیه‌ای انتخاب شده است، گفت: در آینده‌ای نزدیک مزایده برگزاری سیستم هوشمند پارک حاشیه‌ای برگزار می شود و امیدواریم بتوانیم سیستمی مدرن و هوشمند برای پارک حاشیه‌ای ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه در نظر داریم که علاوه بر جایگاه‌های سوخت بنزینی، جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس گاز نیز ایجاد کنیم، گفت: در نظر داریم تعدادی جایگاه کوچک مقیاس گاز در سطح شهر تهران ایجاد کنیم که در ابتدا در گام اول این جایگاه‌ها در پایانه‌های تاکسیرانی احداث می‌شود چرا که رانندگان تاکسی وقت زیادی از خود را صرف ایستادن در جایگاه‌های گاز می‌کنند.

به گزارش ایسنا، در پایان با حضور مسئولان وزارت نفت و شهرداری کلنگ آغاز احداث ۴۸ جایگاه کوچک بنزین در منطقه ۲ به زمین زده شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵