داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 89976
 
تمرکز رنو بر افزایش تولید است
 
روابط عمومی شرکت رنوپارس اعلام کرد: براساس توافق صورت گرفته با شرکای ایرانی، دو اولویت اصلی رنو درخصوص پروژه تندر 90 برای امسال، افزایش کمی و کیفی تولید و همچنین داخلی سازی است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹
روابط عمومی شرکت رنوپارس اعلام کرد: براساس توافق صورت گرفته با شرکای ایرانی، دو اولویت اصلی رنو درخصوص پروژه تندر 90 برای امسال، افزایش کمی و کیفی تولید و همچنین داخلی سازی است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از شرکت رنوپارس، در ابتدای هر سال، رنو با شرکای ایرانی خود برای تعیین اولویت های سال پیش رو و چشم انداز سه سال آینده به گفت و گو می نشیند. مطابق توافق انجام شده با ایران خودرو و پارس خودرو، اولویت امسال افزایش کمی و کیفی تولید محصولات رنو و همچنین افزایش نرخ داخلی سازی است.
برایه این گزارش، اکنون برنامه تولید روزانه 700 دستگاه از محصولات رنو در حال اجراست. از سوی دیگر تولید موتور در شرکت مگاموتور از سر گرفته شده و تولید گیربکس در شرکت چرخشگر در حال انجام است. داخلی سازی ترمز ABS نیز به زودی انجام خواهد شد.
شرکت رنو در حال برنامه ریزی جامع برای به روز نگه داشتن پروژه تندر90 است و همکاری در این زمینه با دو شرکت ایران خودرو و پارس خودرو در جریان است.
این گزارش می افزاید: در حال حاضر مجموع تولید روزانه محصولات رنو در ایران به 700 دستگاه رسیده که از زمان امضای قراداد تندر90 یک رکورد محسوب می شود.
اکنون داخلی سازی تندر90 حدود 60 درصد و ساندرو حدود 40 درصد است. قرار است نرخ داخلی سازی هر دو خودرو در سال های آینده به 80 درصد برسد.
به گزارش ایرنا، طی روزهای گذشته برخی رسانه ها اعلام کرده بودند: شرکت رنو تاکنون از تمدید قرارداد تولید تندر 90 در ایران خودداری کرده است.
روز گذشته اما، «رضا تقی زاده» معاون بازاریابی و فروش شرکت سایپا در نشست خبری درباره این شایعه گفت: براساس گفته های برخی اعضای هیات مدیره پارس خودرو، مشکلی درباره تمدید این قرارداد وجود نداشته است.
وی بیان داشت: رشد تولید جهانی برای شرکت رنو بسیار مهم بوده و بازار ایران نیز از اهمیت بالایی برایشان برخوردار است، بنابر این چنین خبری دور از ذهن است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵