داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 15823
 
آغاز به کار ستاد امنیت انتخابات در تهران
 
رئیس ستاد انتخابات استان تهران از آغاز کار ستاد امنیت استان در مسیر منتهی به انتخابات خبر داد و اظهار کرد: کمیته‌های امنیتی و اطلاعاتی ما هفتگی جلسه دارند و در حال رصد آنچه که در مسیر منتهی به انتخابات پیش‌ می‌آید، هستند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۴۳
صفرعلی براتلو در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که در مجموعه استان تهران ۱۱هزار و ۹۵۴صندوق برای انتخابات ریاست‌جمهوری، شوراها و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی وجود خواهد داشت، اظهار کرد: ستاد انتخابات استان تهران از شش ماه پیش شروع به انجام برنامه‌ریزی‌های مختلف برای برگزاری انتخابات کرده است.

وی افزود: در حال حاضرتمام تعرفه‌های مورد نیاز استان چاپ شده و ستاد انتخابات استان تهران ۱۰۰درصد آمادگی اجرای انتخابات را دارد و در این راستا آموزش به تک‌تک اعضاء و مجریان شعب مدنظر قرار گرفته است.

براتلو خاطرنشان کرد: در بعد اجرایی نزدیک به ۹۰هزارنفرنیروی انسانی غیر از بازرسی و نظارت در روز انتخابات در شعب حضور خواهند داشت که این تعداد به علاوه کل عوامل نزدیک به ۱۶۰هزار نفر خواهند شد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران هم چنین از آغاز کار ستاد امنیت استان در استان تهران خبر داد و اظهار کرد: کمیته‌های امنیتی و اطلاعاتی ما هفتگی جلسه دارند و در حال رصد آنچه که در مسیر منتهی به انتخابات پیش‌ می‌آید، هستند و البته تاکنون در مجموعه استان کوچکترین مشکل امنیتی وجود نداشته است.

براتلو در ادامه گفت: پس از بحث احراز صلاحیت‌ها و عدم احراز صلاحیت‌ها نیز هیچ مشکل امنیتی در استان تهران نداشتیم که این موضوع نشان می‌دهد مردم ما به قوانین پایبند هستند.

وی در پاسخ به سوالی درباره فضای تبلیغاتی تهران نیز اظهار کرد: از آنجا که مردم نسبت به اسراف و صرف هزینه‌های سنگین برای تبلیغات انتقاداتی داشتند به نظر می‌رسد خود کاندیداها از این موارد پرهیز کردند، ولی از نظر کار ستادی در این راستا مشکل و مانعی وجود ندارد. ضمن این‌که صداوسیما نیز فضای خوبی برای معرفی کاندیداها فراهم کرده است.

وی در ادامه گفت: ما در روز انتخابات بحث امنیت را از طریق نیروی انتظامی پیگیری می‌کنیم، اما در شعب از همه اقشار از جمله آموزش و پرورش، ادارات و معتمدین و در واقع خود مردم حضور دارند و ان شاءالله به فضل خدا تا روز برگزاری انتخابات فضای آرام و طبیعی را خواهیم داشت.

رئیس انتخابات استان تهران به کاندیداها توصیه کرد که بر اساس قانون حرکت کنند و به مردم وعده‌های بی‌مورد ندهد؛ چراکه برخی حرف‌ها که توسط نامزدها زده می‌شود اصلا جزو اختیاراتشان نیست، بنابراین نامزدها باید در چارچوب حرکت کنند و صادقانه و شفاف توانمندی‌های خود را بگویند و به تخریب رقبا نپردازند.


Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵