داخلی اقتصاد خبر
۱
 
کد مطلب: 17623
 
در روزهاي اخيراحمدي نژاد با دادن هدایا و نشان ها به بهانه تقدير از مديران جيب ملت را خالي مي کند
 
ما بنا نداريم اگر به کسي غير از آقاي روحاني راي داده ايم اکنون در مقامي باشيم که چوب لاي چرخ رييس جمهور منتخب بگذاريم .
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۶
احمد کريمي اصفهاني ،دبيرکل جامعه اسلامي اصناف و بازار در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري آريا گفت:مصادره کردن رييس جمهور منتخب مردم از سوي گروهها و طيف ها غيرمنطقي است.آقاي روحاني خودشان اين دقت را دارند که رييس جمهور همه مردم ايران هستند.
وي افزود:ما بنا نداريم اگر به کسي غير از آقاي روحاني راي داده ايم اکنون در مقامي باشيم که چوب لاي چرخ رييس جمهور منتخب بگذاريم .گاهي در گوشه و کنار کشور شاهد اين برخوردها هستيم در واقع افراديي که چنين رفتارهايي دارند در تبعيت از ولايت فقيه به دورند زيرا حضرت آيت الله خامنه اي تاکيد کرده اند همه بايد به رييس جمهور منتخب کمک کنند.
اين فعال سياسي اظهار داشت:همکاري با رييس جمهور منتخب جز اصول نظام است بنابراين همه اصولگرايان بايد با ايشان همکاري داشته باشند.
وي با اشاره به ترکيب کابينه روحاني گفت:آقاي روحاني تاکيد داشته اند کابينه خود را بر مبناي شايسته سالاري انتخاب کنند البته ما بايد بپذيريم انتخاب اعضاي کابينه جز اختيارات رييس جمهوري است پس نبايد با سنگ اندازي در کار ايشان اخلال ايجاد کرد.
کريمي اصفهاني ادامه داد:براي اجراي برنامه خوب به تيم کارآمد و توانمند نياز است تا بتوانند برنامه هاي نظام را در حوزه داخلي و خارجي پياده کنند .با رعايت اعتدال و مديريت خوب در تمامي حوزه ها مي توان اهداف نظام را عملي کرد.البته کارکردن در حوزه داخلي مقداري مشکل است زيرا دولت نهم و دهم خسارت هاي جبران ناپذيري به اقتصاد کشور وارد کرده است و کارنامه بسيار بدي از خود به جاي گذاشته است بنابراين اگر دولت آينده بتواند با استفاده از امکانات بالقوه و خوبي که در کشور داريم مديريت درستي اعمال کند تا مشکلات حل خواهد شد.
وي اظهار داشت: مشکلاتي که در دولت فعلي به وجود آمده و البته برخي از آن هنوز رو نشده است چراکه دولت فعلي همچنان در راس قدرت قرار دارد اما دولت آينده بايد بتواند اين نابساماني ها را مديريت کند و مشکلات را سروسامان بدهد.
کريمي افزود:در روزهاي اخير شاهد آن هستيم که آقاي احمدي نژاد با دادن هدايا ، سکه هاي زياد و نشان هاي متعدد به بهانه تقدير از مديران جيب ملت را خالي مي کند که البته بنده يقين دارم در آينده اين مسائل رو خواهد شد.

Share/Save/Bookmark


روزبه
۱۳۹۲-۰۴-۱۲ ۱۱:۲۸:۲۶
بسه دیگه چرا اینقدر دولتو می کوبین چون جلو تمام قدرتها وایستاده باید کوبیده بشه؟
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵