کد مطلب: 64891
 
دوئل پتروشیمی و نفت
 
جدال تیمهای جنوبی پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان برای گذر از نخستین خوان از هفت خوان فینال مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور فردا (یکشنبه، ٢٢ فروردین ماه) برگزار می شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸
جدال تیمهای جنوبی پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان برای گذر از نخستین خوان از هفت خوان فینال مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور فردا (یکشنبه، ٢٢ فروردین ماه) برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار شانا، با برتری پالایش نفت آبادان در دیدار هفتم برابر شیمیدر تهران و فینالیست شدن این تیم در مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور، شاهد یک فینال تمام نفتی و جنوبی هستیم.

پتروشیمی بندر امام دیگر تیم فینالیست لیگ بسکتبال استکه در هفته پایانی پارسال با غلبه بر شهرداری اراک جواز حضور در این مرحله از مسابقات را به دست گرفت.

تعیین هفت خوان و گذر موفق ازچهار خوان آن مسیری است که برای بهترین تیم شرکت کننده در لیگ بسکتبال جهت دستیابی به جام قهرمانی تعیین شده است؛ جدال دو تیم جنوبی پتروشیمی بندرامام و نفت آبادان در این مسیر از فردا یکشنبه ٢٢ فروردین آغاز می شود.

در دو دیدار ابتدایی فینال لیگ بسکتبال پتروشیمی، مدافع عنوان قهرمانی که از همان آغاز مسابقات این دوره هم مدعی ترین تیم برای قهرمانی بود میزبان است.

این دو دیدار یکشنبه و دوشنبه برگزار می شود؛ دیدارهای سوم و چهارم هم پنجشنبه و جمعه در در سالن ١٧ شهریور آبادان برگزار خواهد شد، چنانچه در پایان این چهار دیدار قهرمان لیگ مشخص نشود، بازیهای پنجم، ششم و سرانجام هفتم نیز برگزار می شود.

پتروشیمی بندر امام برای حضور در فینال حامد حدادی که فصل موفقی در لیگ چین سپری کرد را به خدمت گرفته است. حدادی در کنار بازیکنانی مانند ادگار سوسا و بهنام یخچالی مهره های کارآمد مهران شاهین طبع هستند.

با حضور این بازیکنان و البته دیگر نفرات پتروشیمی، این تیم بخت زیادی برای قهرمانی دارد و به جز این هم فکر نمی کند. در مقابل نفتیها هم که دومین سال حضورشان در لیگ برتر را سپری می کنند، در کوران مسابقات تیمی یک دست نشان دادند و نتایج خوبی کسب کردند علوه بر این نیز با بازیکنان ملی پوشان خوبی که دارند، امیدها و اهدافی برای خود و از حضور در فینال دارند.

شایان ذکر است، پیش از فینال، دو تیم پتروشیمی و نفت سه بار در مرحله گروهی این فصل مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور به مصاف هم رفتند که طی آن پتروشیمی دوبار پیروز شد، در یک بازی نیز نفتیها صاحب برتری شدند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵