داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 86923
 
مشارکت تهران در سازمان جهانی کار
 
به گفته وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی کشورمان در جریان اجلاس امسال سازمان جهانی کار مسئولیت‌های مهم و خوبی بر عهده جمهوری اسلامی ایران گذاشته شده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶
به گفته وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی کشورمان در جریان اجلاس امسال سازمان جهانی کار مسئولیت‌های مهم و خوبی بر عهده جمهوری اسلامی ایران گذاشته شده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایلنا به ژنو، علی ربیعی که هم اکنون به عنوان مسئول گروه کشورهای حوزه آسیا و اقیانوسیه در یکصدو ششمین نشست سالانه کشورهای عضو سازمان جهانی کار (I.L.O) حضور دارد در گفت‌وگوی اختصاصی گفت: با تلاش‌هایی که در جریان اجلاس امسال سازمان جهانی کار صورت گرفت، از طریق کمیته‌های مختلف سازمان جهانی کار مسئولیت‌های مهم و خوبی برعهده جمهوری اسلامی ایران محول شده است.

وی در عین حال با یادآوری اینکه برای امسال، جمهوری اسلامی ایران مجددا توانست تا برای سومین بار به عنوان یکی از اعضای اصلی در هیات مدیره سازمان جهانی کار حضور یابد، افزود: در تاریخ کشورهای عضو سازمان جهانی کار، این یک اتفاق نادر و بی‌سابقه است.

ربیعی همچنین تاکید کرد که برای امسال نیز همانند چند سال گذشته هیچ پرونده ویژه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران ثبت و گشوده نشده است.

وی بابیان اینکه برای سال ۲۰۱۷ سازمان جهانی کار توجه خود را بر روی پدیده‌هایی همچون رشد بدون اشتغال، مهاجرت و کارشایسته متمرکز کرده است، ادامه داد: با توجه به عضویت جمهوری اسلامی ایران در هیات مدیره سازمان جهانی کار و نیز انتخاب شدن ایران به عنوان مسئولیت گروه کشورهای حوزه آسیا و اقیانوسیه این سازمان امیدواریم که بتوانیم با استفاده از توانمندی‌های کشورمان از موقعیت پیش آمده برای انتقال و مدیریت مسائل منطقه‌ای سازمان جهانی کار به تهران استفاده کنیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵