کد مطلب: 77833
 
تحقق برنامه‌های تولید نفت در آغاجاری
 
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از تحقق١٠٠ درصدی برنامه‌های تولید نفت امسال این شرکت خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۸
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از تحقق١٠٠ درصدی برنامه‌های تولید نفت امسال این شرکت خبر داد.
به گزارش شانا، ابراهیم پیرامون اعلام کرد: شرکت نفت و گاز آغاجاری با وجود مشکلات فراوان و تحریم‌ها با برنامه ریزی و تلاش همکاران موفق به تحقق ١٠٠ درصدی تعهدهای تولیدی با بیش از ٥٩٠ هزار بشکه روزانه در هشت ماه امسال شد.

وی افزود: افزون بر تولید نفت، تولید گاز خشک و مایعات گازی و نفتا نیز در هشت ماه محقق شده است.

پیرامون به انجام حدود ١٠٠ عملیات و اقدامات اصلاحی ، تعمیرات اساسی ایستگاه‌های تقویت فشار گاز ٣ و ٥، طرح فرازآوری طبیعی چاه شماره ٩٩ رگ سفید با گاز، ساخت کامل یک مجموعه فرآورشی جهت تولید نفت نمکی در حوزه رامشیر به‎صورتی که بتواند موازی با تولید نفت شیرین در مدار قرار گیرد، اشاره کرد.

وی تصریح کرد: پارسال نیز اقداماتی در راستای خودکفایی با استفاده از توانمندی تولید کنندگان داخلی و حمایت از طرح‎های پژوهشی ارائه شده توسط کارکنان که دارای توجیه فنی و اقتصادی بوده انجام گرفته که تعمیرات اساسی توربین ها، کمپرسورها و مولد های برقی، سفارش و ساخت قطعات مورد نیاز با رعایت مجموعه استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه IMS و تمدید گواهینامه های معتبر بین المللی مربوطه از جمله آنهاست.

پیرامون همچنین با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب افزود: همه ما در شرکت آغاجاری در تلاشیم با استفاده از توان داخلی و افزایش بهروری در راستای تحقق این شعار و ایجاد شور و نشاط در رونق اقتصادی کشور گام های موثری برداریم.

به گزارش شرکت بهره برداری نفت گاز آغاجاری، این شرکت با گستره ٢٥ هزار کیلومتر مربع و دارا بودن هشت میدان نفتی کرنج، پرنج، آغاجاری، پارسی، پازنان، رگ سفید، مارون و رامشیر از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که تولید ٢٠ درصد از نفت کشور را به عهده دارد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵