داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 85519
 
توسعه باند پهن ثابت و سیار در مخابرات
 
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران راهبرد های اصلی این شرکت را برای امسال توسعه باند پهن ثابت و سیار عنوان کرد و گفت: اولویت اصلی در بخش باند پهن سیار نسل سه و چهار تلفن همراه است و در باند پهن ثابت، دسترسی به فیبر نوری( FTTX ) سیاست اصلی مجموعه مخابرات است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران راهبرد های اصلی این شرکت را برای امسال توسعه باند پهن ثابت و سیار عنوان کرد و گفت: اولویت اصلی در بخش باند پهن سیار نسل سه و چهار تلفن همراه است و در باند پهن ثابت، دسترسی به فیبر نوری( FTTX ) سیاست اصلی مجموعه مخابرات است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «رسول سراییان» روز یکشنبه در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران در محل پژوهشگاه نیرو افزود: شرکت پارسال برای تحقق شعاراقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، در سه محور توسعه و سرمایه گذاری، بهینه سازی و بهره وری و محصول و بازار جدید فعالیت های خود را پیش برد.
وی مدیریت هزینه‏ها، یکپارچه‏سازی و ارتقای کارایی، رهبری فناوری، امکان ارائه خدمات جدید و تضمین درآمدهای آتی و ایجاد رشد و درآمد پایداررا مهم ترین سرفصل های فعالیت شرکت در سال 95 ذکر کرد.
سراییان با بیان اینکه با ظرفیت سازی فیبرنوری شرکت مخابرات ایران با نام تجاری «تانوما»، ورود به عصر گیگا را در ایران شاهد هستیم، افزود:این شرکت با اجرای برنامه ره نگاشت تحول و توسعه، در مسیر یکپارچگی و همگرایی ثابت و سیار در همه سطوح و تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو دیجیتال قدم برمی دارد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خاطرنشان کرد: امسال به دنبال یکپارچگی، سازماندهی و حاکمیت شرکتی و آغاز حرکت به سمت شبکه آی.تی( IT )و آی.پی( IP )هستیم.
سراییان اعلام کرد، درآمد عملیاتی این شرکت در سال 1395 نسبت به سال 1394 ببش از 16 درصد رشد داشته است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران وجود یکصد میلیون مشترک را بزرگترین سرمایه این شرکت دانست و افزود: مصمم به ارایه خدمات با کیفیت و نوین به مشتریان هستیم.
سراییان به افزایش تعرفه ها که بعد از 12 سال در سال 1395 انجام شد، اشاره کرد و افزود: افزایش تعرفه ها قدم خوبی برای توسعه فعالیت ها است.
وی همچنین از اجرای 82 پروژه در سال گذشته خبر داد و افزایش میزان دارایی های این شرکت را به سه میلیارد و 200 میلیون تومان (32 میلیارد ریال) در سال گذشته اعلام کرد.
سراییان افزود: با یکپارچه سازی و ادغام شرکت های استانی در شرکت مخابرات ایران، بر مبنای حسابرسی های موجود، زیان دهی مناطق مخابراتی کاهش و سود عملیاتی افزایش یافته است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران که امروز یکشنبه 31 اردیبهشت ماه 1396 برگزار شد، تقسیم 333 ریال سود برای هر سهم به تصویب رسید.
پرداخت سود سهامداران از مرداد ماه امسال آغاز می شود و سازمان حسابرسی کل کشور به عنوان حسابرس و همچنین روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین شدند.
همچنین در این جلسه، پاداش اعضای هیات مدیره بر اساس میزان پاداش سال گذشته تعیین شد.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵