داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 84150
 
امیدواری خانه کارگر به حضور روحانی
 
دبیرکل خانه کارگر می‌گوید: توجه شما به کاهش رکود در کنار تورم، این امید را در ما ایجاد می کند که استمرار ریاست جمهوری شما به افزایش و رونق تولید و بهبود زندگی کارگران منجر شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶
دبیرکل خانه کارگر می‌گوید: توجه شما به کاهش رکود در کنار تورم، این امید را در ما ایجاد می کند که استمرار ریاست جمهوری شما به افزایش و رونق تولید و بهبود زندگی کارگران منجر شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب در مراسم گرامیداشت روز کارگر که با حضور رییس‌جمهور و سیدحسن خمینی برگزار شد، اظهار داشت: از حضور شما تشکر می‌کنم چرا که امروز همه احساس می‌کنیم گوش شنوایی برای جامعه کارگری وجود دارد.

نماینده کارگران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جامعه کارگری خواستار استرداد لایحه قانون کار از مجلس در حمایت از کارگران است.

وی ادامه داد: این لایحه موجب کاهش احساس امنیت کارگران و معیشت آنها است. ما از شما انتظار داریم نسبت به استرداد آن اقدام فرمایید.

محجوب گفت: روز کارگر، روز بزرگداشت ارزش‌هایی است که جامعه کارگری به عنوان نیمی از جمعیت کشور به آن باور داشته و در راه اعتلای آن کوشیده است. از این رو در شرایط کنونی حمایت از کارگران بیش از هر چیز واجب است و در سخنان مقام معظم رهبری هم همواره به آن اشاره می‌شود.

وی با بیان اینکه که یاد امام خمینی (ره) در خاطر کارگران همواره گرامی است، گفت: امام خمینی کارگران را محور اصلی ارزش های انقلاب اسلامی می‌دانستند چرا که کارگران از همان بدو انقلاب در پیروزی آن تاثیر بسزایی داشتند.

محجوب با اشاره به دیدار کارگارن با مقام معظم رهبری در هفته کارگر تصریح کرد: بحث امنیت شغلی کارگران برای رهبری انقلاب اهمیت فراوانی دارد چرا که در توصیه‌های خود به مسئولان تاکید دارند که باید به امنیت شغلی کارگران توجه داشت.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به برنامه‌هایی که در هفته کارگر سال ۹۶ برگزار شده بود، تصریح کرد: در هفته کارگر ۹۶ برنامه‌های متنوعی برای کارگران تدارک دیده شد اهمیت هفته کارگر امسال به دلیل تقارن با انتخابات ریاست جمهوری بیش از سال‌های گذشته اهمیت دارد.

محجوب یادآور شد: کارگران باید بیشتر از گذشته تحت حمایت‌های اجتماعی و اقتصادی قرار بگیرند چرا که حالا بسیاری از کارگران با مشکلات معیشتی و امنیت شغلی مواجه هستند.

دبیر کل خانه کارگر تصریح کرد: توجه شما به کاهش رکود در کنار تورم، این امید را در ما ایجاد می کند که استمرار ریاست جمهوری شما به افزایش و رونق تولید و بهبود زندگی کارگران منجر شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵