کد مطلب: 11420
 
صنعت نفت بیشترین حجم کار پیمانکاری کشور را ایجاد کرده است
 
معاون پژوهش و فناوری وزارت نفت گفت: هم اکنون بیشترین حجم کار پیمانکاری در کشور مربوط به صنعت نفت است و از این نظر صنعت نفت در کنار استفاده از کالا و تجهیزات ساخت داخل، گردش مالی و حجم اشتغال بالایی را در کشور ایجاد کرده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۴
به گزارش خبرنگار شانا، دکتر محمدرضا مقدم در دومین کنفرانس توسعه نظام پیمانکاری در صنعت نفت گفت: پس از وضع تحریم ها و خروج پیمانکاران خارجی در صنعت نفت شاهد رشد روزافزون نظام پیمانکاری در کشور بوده ایم و در این کنفرانس سعی داریم فضای مناسبی را برای ایجاد گفتگو بین ذی نفعان این حوزه ایجاد کنیم.

وی با بیان این که در این کنفرانس سعی می شود تاثیرگذاری و تاثیرپذیری حوزه های پیمانکاری، کارفرمایی و سیاست گذاری در کنار هم دیده شود تاکید کرد: تلاش داریم که ایجاد یک ساختار جدید پیمانکاری در صنعت نفت از نتایج قابل توجه این کنفرانس باشد.

مقدم با اشاره به بررسی های انجام شده در باره میزان اثرگذاری تحریم ها در یک دوره پنج ساله گفت: باید راهکارهایی پیدا کنیم که در شرایط تحریم پیمانکاران بزرگ و پر توان داشته باشیم.

مقدم در پایان اظهار امیدواری کرد که در آخرین روز این کنفرانس بسته های اجرایی و اثربخش از حوزه نظام پیمانکاری تهیه و برای اجرا به ذی نفعان واگذار شود.


Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵