داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 87490
 
از قهرمانی تا کارتن‌خوابی
 
قهرمان سالهای نه چندان دور کشتی فرنگی آسیا چند سالی است در دام اعتیاد گرفتار شده و شرایط بسیار بدی دارد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳
قهرمان سالهای نه چندان دور کشتی فرنگی آسیا چند سالی است در دام اعتیاد گرفتار شده و شرایط بسیار بدی دارد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، این کشتی‌گیر جوان که به قول مربی‌هایش یک استثناء در رشته فرنگی بود، متأسفانه سال‌ها در خاک اعتیاد نشسته است. او حدود یکی دو سال قبل اقدام به ترک اعتیاد کرد اما ظاهرا دوباره گرفتار شده است.

محمدمهدی یاری رئیس هیأت کشتی شهرستان بروجرد در این باره به ایسنا گفت: متأسفانه این فرنگی‌کار گرفتار مواد شده و فکر کنم الان «هروئین» مصرف می‌کند.

وی با بیان این که خیلی تلاش کردیم که اعتیاد را ترک کند، ادامه داد: یکی دو بار ترک کرد و حتی سال گذشته سرمربی تیم ملی برای تشویق او را به اردوی تیم‌ ‌ملی دعوت‌ کرد اما در اردو نماند و بازهم به اعتیاد بله گفت.

یاری با بیان این که او یکی از فرنگی‌کاران بسیار مستعد در دنیای کشتی بود، تصریح کرد: این کشتی‌گیر با این که نوجوان بود در جام یادگار امام (ره) به عنوان ستاره رقابت‌ها انتخاب شد و افتخارات زیادی کسب کرد. شک ندارم اگر معتاد نمی‌شد به راحتی می‌توانست قهرمان المپیک شود.

رئیس هیأت کشتی شهرستان بروجرد در پاسخ به پرسشی که الان این کشتی‌گیر پول مواد را از کجا تهیه می‌کند؟ گفت‌: وسایل خانه پدرش و تمام افتخارات کشتی‌اش را فروخته است و هر شخص آشنایی را در خیابان می‌بیند از او طلب پول می‌کند.

وی یادآور شد: به همراه آقای محسن مرادی که مربی این کشتی‌گیر بود و افراد دیگر خیلی کمک کردیم که باز هم به ورزش بر گردد اما فایده‌ای نداشت. در حین یک مسابقه از او تجلیل کردیم و مردم خیلی تشویق کردند و گفت‌ که دیگر به سمت مواد نمی‌رود اما باز هم رفت.

یاری تأکید کرد: الان هم برای این که مواد را کنار بگذارد، حاضریم هر کاری انجام دهیم، چون واقعاً حیف است چنین شخصی که یک زمانی الگوی خیلی‌ها بوده حالا درس عبرت شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵