داخلی اقتصاد خبر
 
کد مطلب: 64837
 
یار دولت امید باشیم نه بار خاطر آن
 
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی معتقد است نتیجه انتخابات 7 اسفند 94، تحکیم پایه‌های اعتدال و تعامل سازنده با خارج کشور بوده است.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی معتقد است نتیجه انتخابات 7 اسفند 94، تحکیم پایه‌های اعتدال و تعامل سازنده با خارج کشور بوده است.
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کمال‌الدین پیرموذن در متنی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده، آورده است: به دنبال حضور با شکوه ملت در انتخابات 7 اسفند سال گذشته مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که نتیجه‌ای جز تحکیم پایه‌های اعتدال در داخل کشور و تعامل سازنده با خارج کشور نداشت، ان شاءالله در دوره دوم انتخابات نیز صدای ساکت معنی‌دار ملت با اعطای آرای مثبت به لیست امید طنین انداز و تکمیل خواهد شد.

وی افزوده است: به جاست همگان به جد یار رییس جمهور مقتدر در موفقیت‌های دیپلماسی‌های سیاسی و اقتصادی دولت امید باشیم نه بار خاطر آنان. امروز در عصر شتاب تاریخ به آقای احمدی نژاد اجازه داده شد که فرصت طلایی افزایش بی سابقه جهانی قیمت نفت و درآمد افسانه‌ای نفت ملت را پایمال کند، لیکن از آقای روحانی فرصت طلایی پسا تحریم و به سرانجام رسیدن اثرات مثبت آن و افزایش ثروت ملی و رشد اقتصادی گرفته می‌شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵