کد مطلب: 87454
 
حمایت از توان فنی و مهندسی بومی
 
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی بر ضرورت توجه و حمایت مدیران از ساخت داخل در روند اجرای پروژه ها تاکید کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی بر ضرورت توجه و حمایت مدیران از ساخت داخل در روند اجرای پروژه ها تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، عباس کاظمی بر ضرورت بهره‌گیری از توان فنی و مهندسی ساخت داخل در طرح‌ها و پروژه های در حال اجرا و واحدهای عملیاتی تاکید کرد.

وی با اشاره به رشد روز افزون صنایع داخلی رویکرد به داخل را یکی از مهمترین عوامل توسعه فضای کسب و کار برشمرد و گفت: امروز شاهد تولید بیش از 80 درصد قطعات مکانیکی پالایشگاه‌ها به دست متخصصان و مهندسان توانمند کشور هستیم و این مایه افتخار است.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی ایران با بیان این‎که استفاده حداکثری از تجهیزات داخل از اولویت‌های این صنعت است، تصریح کرد: هم اکنون بخش وسیعی از قطعات لازم در پروژه‌ها که قابل رقابت با نمونه خارجی است در داخل کشور تامین می‌شود.

وی با اشاره به حضور شرکت‌های ایرانی در بازارهای خارجی اظهار کرد: استفاده از قطعات و تجهیزات داخل افزون بر صرفه اقتصادی، با ایجاد رقابت در میان شرکت‌های داخلی متخصصان کشور را در این حوزه توانمندتر می‎کند.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵