کد مطلب: 64890
 
شانس قهرمانی دو تیم برابر است
 
سرمربی بسکتبال پالایش نفت آبادان معتقد است که شاگردانش با رسیدن به فینال مزد زحمات یک فصل خود را گرفتند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸
سرمربی بسکتبال پالایش نفت آبادان معتقد است که شاگردانش با رسیدن به فینال مزد زحمات یک فصل خود را گرفتند.

به گزارش خبرنگار شانا، حماد سامری، سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان درباره پیروزی برار بر شیمیدر گفت: بازی سختی بود، حساس‌ترین بازی لیگ را توانستیم پیروز شویم.

وی افزود: این بازی حتی برای ما مهم‌تر و حساس‌تر از فینال بود، شیمیدر هم بسیار خوب بازی کرد، من فکر می کنم آنها نیز به اندازه ما شانس پیروزی داشتند، ما در لحظه های آخر بهتر بازی کردیم و سرانجام برنده شدیم.

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان درباره حمایت هواداران و اینکه انها نقشی به سزا در این پیروزی داشتند، گفت: دعای یک شهر پشت سر ما بود و هواداران حمایت بسیار زیادی کردند، در بازی با شیمیدر هم تعداد زیادی از آبادان برای تشویق ما به تهران آمده بودند. این برد را باید به هواداران تقدیم کنیم.

سامری درباره این که سرانجام توانستند شیمیدر را خارج از خانه شکست دهند، گفت: در بازی پیشین که در تهران به این تیم باختیم در رختکن این حس را داشتیم که شاید به فینال نرسیم، در این فرصت که داشتیم سعی کردیم از تجربه شکستهای پیشین استفاده کنیم و به پیروزی برسیم.

وی افزود: با توجه به این که چند مهره‌‌ اصلی خود را مانند مهراد آتشی را در اختیار نداشتیم فشار زیادی به حریف آوردیم و سرانجام برنده شدیم.

سامری سپس درباره شرایط تیمش برای حضور در فینال مقابل پتروشیمی گفت: خوشبختانه پس از برد مقابل شیمیدر و صعود به فینال بازیکنان روحیه بسیار بالایی دارند و در آمادگی خوبی به سر می‌برند.

سامری درباره این که او مربی جوانی است و شاهین طبع با تجربه است این موضوع چقدر در بازی فینال تاثیر خواهد گذاشت، گفت: شاهین طبع و مربیان دیگر که در طول فصل مقابل آنها قرار گرفتیم همه استادان ما هستند، من از سال ٨٥ کار مربیگری را در لیگ دسته نخست آغاز کردم و هم اکنون بحث ٢ باشگاه که پتروشیمی و نفت آبادان است.

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان سپس درباره حضور دوتیم جنوبی و نفتی در فینال گفت: این یک رویا بود که دو تیم خوزستانی بویژه نفتی به فینال لیگ برتر صعود کنند. خوشبختانه سرمایه گذاری در ورزش نفت و حضور استعدادها بسیار خوب است و درواقع نشان دادیم سرمایه گذاری جواب می دهد.

وی ادامه ما از ابتدای آغاز کارمان برنامه بلند مدت داشتیم و خوشبختانه توانستیم در سال دوم به فینال برسیم و می‌توان گفت از برنامه‌مان جلوتر هستیم. تا اینجا کار بزرگی کرده‌ایم و باید همین روند را ادامه دهیم، ما امسال برنامه‌مان حضور در جمع چهار تیم بود و خوشحالم که به قولی که به مسئولان داده بودیم عمل کردیم و حتی فراتر هم پیش رفتیم.

سامری درباره این که تا چه اندازه شانس قهرمانی دارند، گفت: شانس هر دوتیم برابر است ما در دور مقدماتی آنها را شکست دادیم پس میتوانیم در فینال نیز آنها را شکست دهیم و تیم دست و پا بسته ای نیستیم امیدوارم با کمک هواداران به پیروزی برسیم و دل آنها را شاد کنیم.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵