کد مطلب: 92772
 
رشد تولید نفت شیل آمریکا
 
دولت آمریکا اعلام کرد تولید نفت شیل این کشور تحت تاثیر افزایش قیمت‌ها به بالای ۵۰ دلار در هر بشکه، در اکتبر برای دهمین ماه متوالی رشد خواهد کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۶
دولت آمریکا اعلام کرد تولید نفت شیل این کشور تحت تاثیر افزایش قیمت‌ها به بالای ۵۰ دلار در هر بشکه، در اکتبر برای دهمین ماه متوالی رشد خواهد کرد.


به گزارش ایسنا، در گزارش تولید ماهانه اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی شده است تولید هفت حوزه شیل در اکتبر حدود ۷۹ هزار بشکه در روز رشد کرده و به ۶.۱ میلیون بشکه در روز بالغ می‌شود.

براساس این گزارش تولید بیکن داکوتای شمالی ۷۹۰۰۰ بشکه در روز رشد کرده و به ۱.۰۶ میلیون بشکه در روز می‌رسد که بالاترین میزان از ماه مه سال ۲۰۱۶ خواهد بود.

در تگزاس تولید نفت ایگل فورد ۹۰۰۰ بشکه در روز کاهش یافته و به ۱.۲۷ میلیون بشکه در روز می‌رسد که نخستین کاهش ماهانه از آوریل خواهد بود.

پیش بینی می‌شود تولید پرمین حدود ۵۵ هزار بشکه در روز رشد کرده و به ۲.۶ میلیون بشکه در روز می‌رسد که بالاترین میزان از سال ۲۰۰۷ به این طرف خواهد بود.

اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش ماهانه خود پیش بینی کرد تولید گاز طبیعی این کشور در اکتبر به رکورد ۵۹.۷ میلیارد فوت مکعب در روز افزایش خواهد یافت که ۰.۸ میلیارد فوت مکعب در روز بالاتر از سپتامبر خواهد بود و هفتمین رشد ماهانه متوالی را نشان می‌دهد.

پیش بینی می‌شود تولید گاز در همه حوزه‌های بزرگ شیل در اکتبر به استثنای ایگل فورد افزایش پیدا کند.

براساس گزارش رویترز، تولید در منطقه آپالاچیا در پنسیلوانیا، وست ویرجیانا و اوهایو که بزرگ‌ترین حوزه شیل است ۰.۳ میلیارد فوت مکعب در روز رشد خواهد کرد و به رکورد ۲۴.۹ میلیارد فوت مکعب در روز در اکتبر خواهد رسید که هفتمین رشد ماهانه متوالی خواهد بود. تولید در آپالاچیا نیز ۲۱.۴ میلیارد فوت مکعب در روز خواهد بود که مشابه اکتبر سال گذشته خواهد بود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵