کد مطلب: 67662
 
هدف اصلی باشگاه نفت آبادان
 
مدیرعامل باشگاه نفت‌ آبادان می گوید که هدف آنان بومی سازی است و رفته رفته آن را در باشگاه اجرایی می کنند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۵
مدیرعامل باشگاه نفت‌ آبادان می گوید که هدف آنان بومی سازی است و رفته رفته آن را در باشگاه اجرایی می کنند.

به گزارش خبرنگار شانا، علی عیسی‌زاده مدیرعامل باشگاه نفت‌ آبادان درباره وضع نفت آبادان در فصل نقل و انتقالات، گفت: برنامه‌های باشگاه را دنبال می‌کنیم و به اندازه وسع مالی باشگاه به دنبال بستن تیمی قوی و خوب هستیم، هم اکنون اولویت ما تمدید قرارداد آن دسته از بازیکنانی است که مورد نیاز باشگاه‌ هستند و بعد از آن در راستای جذب دیگر بازیکنان اقدام می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان درباره این که آیا فهرست خروجی باشگاه مشخص شده و چه تعداد از نفرات تیم جدا خواهند شد، گفت: تاکنون فهرست خروجی ما مشخص نشده است. کادرفنی این مسئله را بررسی می‌کند، در کل حدود ٤٠-٥٠درصد از بازیکنان فصل آینده کنار ما نیستند.

عیسی زاده سپس درباره بومی سازی تیم نفت گفت: همانطور که نادر دست‌نشان بیان کرد اولویت ما در نقل و انتقالات جذب بازیکنان بومی است. برای بازیکنان خوزستانی و آبادانی که در دیگر تیمها حضور دارند پیام فرستادیم و اگر نفراتی که مدنظرمان هستند مایل بودند آنها را جذب تیم‌ می‌کنیم.

عیسی‌زاده درباره این که از چه تعداد از هفت سهمیه لیگ برتری خود استفاده می‌کنند، گفت: این حساسیت را نداریم که به طور حتم باید از هفت سهمیه خود استفاده کنیم، هر تعداد بازیکنی که نیاز داشته باشیم جذب تیم‌ می‌شوند.

مدیر عامل نفت آبادان درباره این که آیا درون دروازه به دنبال جذب گلر خارجی هستند، گفت: خیر به دنبال جذب گلر خارجی نیستیم و از دروازه‌بانان داخلی استفاده خواهیم کرد.

عیسی زاده درباره اردوهای آماده سازی تیمش نیز گفت: در حال نهایی کردن برنامه‌ اردویی تیم هستیم. هنوز مکان اردو مشخص نشده است، اما اردوی ما داخلی است.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵