کد مطلب: 34613
 
آمار مصرف بنزین کشور
 
میانگین مصرف بنزین کشور در هفته نخست شهریور ماه امسال با ١٣ میلیون لیتر افزایش نسبت به مدت مشابه هفته قبل، به بیش از ٧٦ میلیون لیتر رسید.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۵
میانگین مصرف بنزین کشور در هفته نخست شهریور ماه امسال با ١٣ میلیون لیتر افزایش نسبت به مدت مشابه هفته قبل، به بیش از ٧٦ میلیون لیتر رسید.

در بازه زمانی اول تا هفتم شهریور ماه امسال، مصرف بنزین کل کشور ٥٣٢ میلیون و ٨٠٠ هزار لیتر بود که در مقایسه با هفته قبل از آن ( ٥٠٩ میلیون و ٨٠٠ هزار لیتر) ١٣ میلیون لیتر افزایش داشت.

بر پایه این گزارش، بیشترین مصرف این فرآورده با ٨٤,٣ میلیون لیتر به روز پنجشنبه ( ٦ شهریور ماه) و کمترین میزان آن نیز با ٦٩.٦ میلیون لیتر به روز جمعه ( ٧ شهریور ماه) مربوط می شود.

از مجموع بنزین مصرفی در بازه زمانی یاد شده ( یکم تا هفتم شهریور ماه) ٢٤,٩ میلیون لیتر سوپر بوده است که از میانگین مصرف سه میلیون و ٥٥٠ هزار لیتر این فرآورده حکایت دارد.
گزارش دیگری حاکیست در بازه زمانی یکم تا هفتم شهریور ماه امسال، ١٠٥ میلیون و ٤٩٠ هزار لیتر بنزین در تهران مصرف شد که در مقایسه با هفته قبل از آن ( ١٠٠ میلیون و ٣٠٠ هزار لیتر) ٥,٥ میلیون لیتر افزایش داشت.

میانگین مصرف این فرآورده در بازه زمانی یاد شده، ١٥ میلیون و ١١٠ هزار لیتر بود که در قیاس با هفته پیش از آن ( ١٤ میلیون و ٣٢٠ هزار لیتر) ٧٩٠ لیتر افزایش داشت.

برپایه این گزارش، بیشترین مصرف بنزین در تهران با شانزده میلیون و ٣١٠ هزار لیتر به روز پنجشنبه ( ٦ شهریور ماه) و کمترین میزان مصرف آن نیز با سیزده میلیون و ٦٧٠ هزار لیتر به روز جمعه ( ٧ شهریور ماه) مربوط می شود.
Share/Save/Bookmark


نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵