۱
 
کد مطلب: 6513
 
مشکلات و دیدگاه های خود را برای ما بنویسید
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۲۳
مشکلات و دیدگاه های خود را برای ما بنویسید

تردیدی وجود ندارد که مشکلات کاری در هر کسب و کاری وجود دارد. یک سیستم زمانی می تواند به ماندگاری خود خوش بین باشد که فرایندی کارآمد برای بهبود مستمر درونساختاری مستقر و عملیاتی نموده باشد. گام نخست برای چنین فرایندی شناخت معضلات و مشکلات است که رسانه ها می توانند نقش به سزائی در آن داشته باشند. نکونیوز در راستای رسالت رسانه ای خود درصدد است تا پلی باشد میان مسولین و کلیه دست اندرکاران حوزه نفت و گاز و پتروشیمی کشور در تمامی سطوح سازمانی؛ اعم از مدیران، کارشناسان، کارمندان و کارگران.

شما می توانید مشکلات؛ معضلات و همچنین یادداشت های مساله محور خود را از طریق آدرس ایمیل editor@neconews.com برای ما ارسال کنید تا ما آنها را منعکس کرده و پی گیری کنیم.

لطفا در ارسال مطالب برای ما به موارد زیر توجه داشته باشید:

* مسائل و مشکلات و راهکارهای مشخص و عینی خود را برای ما ارسال کنید.

* یادداشت های مساله محور که ضمن طرح مساله، راهکارهای کاربردی را نیز جهت برون رفت از آن چالش ارائه می دهند را نیز حتما برای انتشار برای ما ارسال کنید.

* باتوجه به اینکه مشخصات هویتی شما از جمله نام، نشانی، تلفن و پست الکترونیک شما امانتی است در اختیار ما، در متن منتشر شده حذف خواهد شد، مگر اینکه شما تصریح و تاکید به انتشار آن داشته باشید.

* ما یکی از رسالت های خود را انعکاس مشکلات و چالشهای بخش عمومی به حاکمیت می دانیم، لذا در این مسیر مصمم و متعهد خواهیم بود. بدیهی است که انعکاس و پی گیری این مشکلات وظیفه ماست اما حل آنها در اختیار مسولین مربوطه خواهد بود.

* نکونیوز در چارچوب اصول اخلاق حرفه ای خود را مقید به حفظ آبروی افراد می داند لذا از مطالبی که به هرشکل موجبات تحقیر و توهین به افراد را فراهم آورد به جد اجتناب خواهد کرد.
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۱-۰۹-۱۱ ۱۷:۴۴:۴۲
لطفا مشکل جدیدی که بانک مرکزی برای پوز های فروشگاهی درت کرده رو بررسی کنید
مبالغی که در پوز فروشگاهی کارت کشیده میشود بیش از 5 ساعت طول میکشد تا به حساب واریز شود در صورتی که که این وسط مشکلی پیش بیاد و پول برداشت بشود و پیغام خطا بدهد فرد صاحب پول مورد عنایت خاص قرار میگیره
بیاد 5 یا 6 ساعت صبر کنه تا پولش برگرده به حساب حالا فکر کنید طرف رفته خرید تمام پولش رو کارت کشیده و سیستم رسید واریز پول رو نداده
این اتفاقی بود که برای من در روز اول راه اندازی این سیستم پیش اومد
 
محمد
۱۳۹۱-۰۹-۲۵ ۲۳:۳۱:۴۵
با سلام.لطفا درباره مسکن مهر شیراز در قسمت لپویی نیز خبر جدیدی بدهید
 
benyamin
۱۳۹۲-۰۷-۳۰ ۱۳:۴۲:۴۷
باسلام ودرود
چرا قشر کارگر وکارمندان قراردادی باید دراین نظام هیچ طرفداری نداشته وندارند.
ودولت حمایت تمام وکمال رو از سرمایه دار میکنه.....قیمت.همه چیز دوبرابر شد ولی حق وحقوق کارگر پایمال شد درامد من نصف شده مخارجم دو برابر؟
 
لیسانس
۱۳۹۲-۰۸-۰۳ ۱۶:۳۳:۲۲
با سلام
لطفا به گوش این مسئولان برسانید دانشگاه فرهنگیان جلوی استخدام هزاران نفر از لیسانس تربیت بدنی های مملکتو بسته چاره ای کنند.ما به امید معلمی درس خوندیمو مدرک گرفتیم.
ممنون
 
منصور از مرودشت فارس
۱۳۹۲-۰۸-۱۷ ۰۸:۴۴:۲۲
با سلام چرا با گذشت مصوبه ای در خصوص دادن بیمه بیکاری و حتی بیمه کردن فارغ التحصیلان بیکار هر چه به اداره کار شهرستان مرودشت مراجعه می کنم هیچ گونه جوابی دریافت نمی کنم و می گویند هیچ نامه ای هنوز ابلاغ نشده ؟ با تشکر مرادی 09392627170
 
MARYAM
۱۳۹۳-۰۴-۱۴ ۱۰:۰۵:۲۳
لطفا ی فکری به حال این لیسانس های بی کار بکنید چرا مسئولین پاسخ گو نیستند.
 
sima
۱۳۹۳-۰۴-۲۴ ۰۹:۴۴:۳۲
چرا مسئولین پاسخ گو نیستند
 
محمد
۱۳۹۳-۰۹-۱۸ ۰۲:۱۳:۳۲
چرا با وجود آنکه تمام عوامل کار سخت و زیان آور در بهره برداری پتروشیمی که بصورت نوبتکاری می باشد وجود دارد این کار جزو کارهای سخت و زیان آور محسوب نشده و نمی توانیم از مزایای بازنشستگی پیش از موعد استفاده کنیم؟ در حالیکه این کار در کشور های دیگر جزو سخت ترین کارها محسوب می شود. خواهشمند است موضوع به گوش مقامات ذیربط رسانده شود تا بتوانیم حق و حقوق ضایع شده را بدست آوریم . اجر کم عندا...
 
محمد محمدی
۱۳۹۳-۰۹-۱۸ ۲۲:۲۲:۵۶
بسمه تعالی

93سوره نحل « ...ولتسألن عما کنتم تعملون؛ و از آنچه می‏‌کرده‌‏اید بازخواست می‏‌شوید»

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
رئیس جمهور محترم
وزیر محترم نفت

با سلام و تحیات الهی

ضمن سپاسگزاری و قدردانی از تلاش های شما مسئولین محترم نظام جمهوری اسلامی ایران،سوره نحل را بعنوان شروع گذاشتم که موضوع مهم پاسخگویی که در قرآن چندین بار آمده است را یادآواری کنیم،مسئولین محترم، هم اکنون که دشمنان ایران و اسلام خود را کاملا بسیج کرده اند که جوانان را از اسلام و کشورشان دور کنند و تحریم های ناعادلانه نیز جهت دستیابی به اهدافشان در همین زمینه میباشد ما نبایستی حرکاتی انجام دهیم که ناخواسته به آنها در این زمینه کمک کنیم.

مسئولین محترم،پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در اسفندماه 92 آزمونی را جهت استخدام در بندرعباس برگزار کرد و هزاران جوان با دعای خیر پدر و مادر از اقصی نقاط کشور با هزاران امید به بندرعباس جهت شرکت در این آزمون حضور یافتند که در مراحل بعدی مصاحبه تخصصی،گزینش و...بعمل آمد و در زمان گزینش مسئولین نفت ستاره اعلام کردند که نتایج نهایتا 10روز دیگر اعلام میشود ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد و ماهها از این موضوع درحال گذر می باشد و متاسفانه مسئولین نفت ستاره خلیج فارس در این مدت پاسخ های متفاوتی اعم از
:1-آخرمهر اعلام میشود2-آبانماه نتایج نهایی اعلام میشود3-مشخص نیست اگر کاری گیرتان آمد برید سرکار اینجا هیچی مشخص نیست4- تازه ترین پاسخ نیز پاسخ مدیرعامل این شرکت می باشد که اعلام نموده اند که پالایشگاه در حال ساخت می باشد و بتدریج افرادی که پذیرفته شده اند دعوت بکار میشوند و تاکید کرده اند که از پیگیری موضوع خودداری کنید.ما جوانان این مرزو بوم که نزدیک به یکسال منتظراعلام نتایج نهایی این استخدامی بوده ایم و چه بسا افراد فراوانی آینده زندگی خود را بر این اساس برنامه ریزی کرده اند ولی عدم پاسخگویی و اعلام شفاف نتایج قبول شدگان نهایی مگر باعث ناراحتی،بدبینی و پژمردگی این جوانان نمیشود؟

این جوانان قطعا با این موضوع که حتی چندین سال دیگر در این پالایشگاه شروع بکار کنند مشکلی ندارند ولی خواستار اعلام شفاف نتایج نهایی هستندم،مدیرعامل محترم که میگوید بتدریج قبول شدگان دعوت میشوند لطف کنند نتایج نهایی قبول شدگان را اعلام کنند تا جوانان از بلاتکلیفی واینکه آیا در این آزمون پذیرفته شدنده اند یا نه در آیند. مگر در اسلام اثرات پاسخگویی مسئولین جز قرب الهی،سالم سازی معنوی جامعه،گشودن عقده روانی جامعه و...میباشد؟؟آیا مسئولین نفت ستاره بجای اینکه نتایج را شفاف سازی کنند از داوطلبان میخواهند از پیگیری مطالبات خود دست بردارند خلاف اسلام و حکومت اسلامی ما نیست؟؟

مگر حکومت اسلامی یعنی حق سوال برای مردم و وظیفه پاسخگویی برای مسئولان نیست؟ مگر نه این است که پاسخ گویی، گزارش واقعیتهایی است که روی داده یا خواهد داد؟ پس هرچه غیر از این باشد، عین ناراستی و رذیلتی اخلاقی است که مردمان را از حاکمان دور ساخته، بی اعتمادی و بد دلی را در جامعه می گستراند،ما جوانان از شما مسئولین نظام خواستار کمک جهت سفاف سازی در این موضوع هستیم.امید است همه مسئولین فرمایش امام خامنه ای را سرلوحه خودشان قرار دهند که فرمودند: از نظر من، هیچ‌کس مصونیت آهنین ندارد. همه در مقابل قانون و مسئولیت‌هاى خودشان پاسخ‌گو هستند و باید جواب بدهند. اگر مسئولى کم‌کارى داشت و این ثابت شد، باید با او برخورد کرد.»
 
محمد محمدی
۱۳۹۳-۰۹-۱۸ ۲۲:۲۲:۵۷
آیه ۹۳ سوره نحل : « ...ولتسألن عما کنتم تعملون؛ و از آنچه می‏‌کرده‌‏اید بازخواست می‏‌شوید»
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
رئیس جمهور محترم
وزیر محترم نفت
با سلام و تحیات الهی
ضمن سپاسگزاری و قدردانی از تلاش های شما مسئولین محترم نظام جمهوری اسلامی ایران، سوره نحل را به عنوان شروع گذاشتم که موضوع مهم پاسخگویی که در قرآن چندین بار آمده است را یادآواری کنیم. مسئولین محترم، هم اکنون که دشمنان ایران و اسلام خود را کاملا بسیج کرده اند که جوانان را از اسلام و کشورشان دور کنند و تحریم های ناعادلانه نیز جهت دستیابی به اهدافشان در همین زمینه میباشد ما نبایستی حرکاتی انجام دهیم که ناخواسته به آنها در این زمینه کمک کنیم.
مسئولین محترم، پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در اسفندماه 92 آزمونی را جهت استخدام در بندرعباس برگزار کرد و هزاران جوان با دعای خیر پدر و مادر از اقصی نقاط کشور با هزاران امید به بندرعباس جهت شرکت در این آزمون حضور یافتند که در مراحل بعدی مصاحبه تخصصی،گزینش و... به عمل آمد و در زمان گزینش مسئولین نفت ستاره اعلام کردند که نتایج نهایتا 10روز دیگر اعلام می شود ولی متاسفانه این اتفاق نیفتاد و ماهها از این موضوع می گذرد و متاسفانه مسئولین پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در این مدت پاسخ های متفاوتی داده اند اعم از اینکه
۱-آخرمهر اعلام می شود2-آبانماه نتایج نهایی اعلام می شود3-مشخص نیست، اگر کاری گیرتان آمد بروید سرکار اینجا هیچی مشخص نیست4- تازه ترین پاسخ نیز پاسخ مدیرعامل این شرکت است که اعلام کرده اند پالایشگاه در حال ساخت است و به تدریج افرادی که پذیرفته شده اند دعوت به کار می شوند و تاکید کرده اند که از پیگیری موضوع خودداری کنید.
ما جوانان این مرزو بوم نزدیک به یکسال منتظر اعلام نتایج نهایی این استخدامی بوده ایم و چه بسا افراد فراوانی آینده زندگی خود را بر این اساس برنامه ریزی کرده اند ولی عدم پاسخگویی و اعلام شفاف نتایج قبول شدگان نهایی مگر باعث ناراحتی، بدبینی و پژمردگی این جوانان نمی شود؟
این جوانان قطعا با این موضوع که حتی چندین سال دیگر در این پالایشگاه شروع به کار کنند مشکلی ندارند ولی خواستار اعلام شفاف نتایج نهایی هستند. مدیرعامل محترم که می گوید بتدریج قبول شدگان دعوت می شوند لطف کنند نتایج نهایی قبول شدگان را اعلام کنند تا جوانان از بلاتکلیفی و اینکه آیا در این آزمون پذیرفته شدنده اند یا نه در آیند. مگر در اسلام اثرات پاسخگویی مسئولین جز قرب الهی، سالم سازی معنوی جامعه، گشودن عقده روانی جامعه و...نیست؟ آیا مسئولین نفت ستاره به جای اینکه نتایج را شفاف سازی کنند از داوطلبان می خواهند از پیگیری مطالبات خود دست بردارند و این خلاف اسلام و حکومت اسلامی ما نیست؟
مگر حکومت اسلامی یعنی حق سوال برای مردم و وظیفه پاسخگویی برای مسئولان نیست؟ مگر نه این است که پاسخ گویی، گزارش واقعیتهایی است که روی داده یا خواهد داد؟ پس هرچه غیر از این باشد، عین ناراستی است که مردمان را از حاکمان دور ساخته، بی اعتمادی و بد دلی را در جامعه می گستراند. ما جوانان از شما مسئولین نظام خواستار کمک جهت سفاف سازی در این موضوع هستیم. امید است همه مسئولین فرمایش مقام معظم رهبری را سرلوحه خودشان قرار دهند که فرمودند: از نظر من، هیچ‌کس مصونیت آهنین ندارد. همه در مقابل قانون و مسئولیت‌هاى خودشان پاسخ‌گو هستند و باید جواب بدهند. اگر مسئولى کم‌کارى داشت و این ثابت شد، باید با او برخورد کرد.
 
۱۳۹۳-۰۹-۱۹ ۱۰:۰۷:۳۵
http://www.neconews.com/vdcewf8x.jh8oei9bbj.html
 
نام :
نام خانوادگی:
آدرس ايميل :
نام کاربری :
کلمه عبور:

نفت برنت

۶۳.۷

نفت خام وست تگزاس ( $/ بشکه )

۶۰.۱۲

نفت خام اوپک

۶۱.۵۲

گاز طبیعی- نایمکس Mbtu/$

۳.۱۳

طلا (دلار/ اونس )

۱۲۷۸.۹

سنگ آهن- دلار/تن

۶۲.۷۴

مس- دلار/پوند

۳.۱۵